Adaptacja II piętra na sale lekcyjno-terapeutyczne oraz modernizacja oświetlenia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pelplinie
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Pelplinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00284082
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00284082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-25 12:47
- Lokalizacja
- Pelplin, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c5e9746-3fbd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5932082223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00284082 z dnia 2021-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja II piętra na sale lekcyjno-terapeutyczne oraz modernizacja oświetlenia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pelplinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Pelplinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191887822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sambora, 5a
1.5.2.) Miejscowość: Pelplin
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-130
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 536 18 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@soswpelplin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: soswpelplin.szkolnastrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja II piętra na sale lekcyjno-terapeutyczne oraz modernizacja oświetlenia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pelplinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c5e9746-3fbd-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00284082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00256614/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 ,,Adaptacja II piętra na sale lekcyjno - terapeutyczne oraz modernizacja oświetlenia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pelplinie’’
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00260303/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SOSW.261.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie II etapu adaptacji pomieszczeń II piętra na sale lekcyjno – terapeutyczne oraz modernizacja oświetlenia w już funkcjonujących pomieszczeniach Specjalnego Ośrodka Szkolno –Wychowawczego w Pelplinie. Etap II adaptacji pomieszczeń II piętra stanowi kontynuację robót budowlanych zakończonych w 2017 r. Zakres robót obejmuje w szczególności wymagane w tym etapie roboty rozbiórkowe, wykonanie tynków, okładzin stropów i ścian, wykonanie posadzek, docieplenie dachu wraz z robotami blacharskimi, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej oraz montaż nowej, wykonanie powłok malarskich w kolorze (farby wysokiej jakości, lateksowe, zmywalne), wykonanie robót ślusarskich, kontynuacja robót z zakresu branży elektrycznej (instalacja oświetlenia, instalacja gniazd wtyczkowych, instalacja teletechniczna, oświetlenie ewakuacyjne, instalacja przyzywowa, instalacja oddymiania), kontynuacja robót branży sanitarnej (instalacja c.o, instalacja wod-kan., c.w.u, instalacja p-poż.), wykonanie robót tzw. różnych zgodnie z przedmiarem robót. Ponadto, na przedmiot zamówienia składa się modernizacja oświetlenia w użytkowanych już pomieszczeniach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pelplinie zgodnie z przedmiarem robót. Roboty objęte niniejszym zamówieniem będą prowadzone w funkcjonującym obiekcie, w związku z tym Wykonawca zobowiązany jest prowadzić roboty remontowe w sposób ograniczający do minimum czynniki zakłócające pracę Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Pelplinie. Szczegółowy zakres robót został wskazany w dokumentacji projektowej, STWiORB i przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych o brzmieniu:,,Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty’’. Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, gdyż oferta z najniższą ceną, tj.: 455.100,00 zł przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie zwiększy kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 455100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 603744,87 PLN
| 2021-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |