„Modernizacja systemu archiwizacji i przechowywania danych na potrzeby Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej” - 2 części

Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00284138
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-25 13:01
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9372686990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

Wykonawcy

2 przyznane

ADT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
120 417 PLN
ADT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
120 417 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.