ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI NAWIERZCHNI JEZDNI ULICY ZAMKOWEJ W GORLICACH
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00284020
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00284020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-25 12:31
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b45e1e3-3d5c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00284020 z dnia 2021-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI NAWIERZCHNI JEZDNI ULICY ZAMKOWEJ W GORLICACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/5309521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROBOTY BUDOWLANE POLEGAJĄCE NA MODERNIZACJI NAWIERZCHNI JEZDNI ULICY ZAMKOWEJ W GORLICACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b45e1e3-3d5c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00284020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000932/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Modernizacja nawierzchni jezdni ulicy Zamkowej w Gorlicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257038/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.28.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji nawierzchni jezdni ul. Zamkowej w Gorlicach (na działkach ewid. o nr: 844/1, 845/2, 845/4,845/3,846 - obręb 12051_1.0001 Gorlice i działkach ewid. o nr 142, 245/1, 223/1, 209, 143,144, 140, 141, 88/2, 89/1, 90/2, 4/5, 4/8, 4/9 - obręb 120501_1.0003 Stróżówka) na długości ok. 550 m, szerokość nawierzchni 3,0 - 3,30 m – zakres których obejmuje m.in.:
1) oznakowanie robót drogowych,
2) roboty pomiarowe,
3) plantowanie mechaniczne poboczy,
4) frezowanie nawierzchni bitumicznej – odciążanie gr. 10 cm,
5) profilowanie i zagęszczenie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
6) mechaniczne czyszczenie i skropienie nawierzchni drogowych,
7) wykonanie warstwy wyrównawczej – (wiążącej) z masy mineralno-asfaltowej gr. średnio 4 cm,
8) wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno-asfaltowej gr. 4 cm,
9) wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno – asfaltowej (zjazdy) gr. 5 cm,
10) regulację wysokościową: włazu kanałowego, zaworu wodociągowego, kratek ściekowych ulicznych,
11) czyszczenie korytek betonowych/rowów ok. 85 m,
12) montaż barier ochronnych U11a,
13) wykonanie poboczy z kruszywa łamanego.
1.2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
1) Mapa określająca zakres robót ul. Zamkowej – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Przekrój konstrukcyjny ul. Zamkowej – załącznik nr 2 do SWZ,
3) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych dla modernizacji nawierzchni
ul. Zamkowej – załącznik nr 3 do SWZ,
4) Ogólna charakterystyka ul. Zamkowej (zawiera opis stanu istniejącego ulicy oraz ogólny opis zakresu robót) – załącznik nr 4 do SWZ,
5) Mapa zasadnicza ul. Zamkowej, obejmująca dane o: ewidencji gruntów i budynków (katastrze); zagospodarowaniu terenu (ulice, drzewa, obiekty użyteczności publicznej); podziemnym, naziemnym i nadziemnym uzbrojeniu terenu (Geodezyjna Ewidencja Sieci Uzbrojenia Terenu); ukształtowaniu terenu (wysokości szczegółów sytuacyjnych, formy ukształtowania terenu) - stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ.
1.3. Przedmiar robót – załącznik nr 6 do SWZ stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta, której cena (320 648,70 zł) przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to jest 250 000,00 zł, a zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny złożonej oferty. W związku z powyższym konieczne jest unieważnienie niniejszego postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320648,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 320648,70 PLN
| 2021-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |