Usługa opieki serwisowej oraz gwarancyjnej 3 systemów informatycznych funkcjonujących w SSW w Ciechanowie: 1. SIMPLE.ERP. 2. SEOD oraz Portal Zamówień Publicznych. 3. Is Controlling for Hospital.
SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00284233
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-25 13:23
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5661019200
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Wykonawcy
3 przyznane
SIMPLE SA ul. Bronisława Czecha 49/51, 04-555Warszawa, PL
437 991,19 PLNWEBCHILI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
437 991,19 PLNWEBCHILI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
437 991,19 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.