Pobór opłat na terenie Giełdy samochodowej w Gliwicach oraz na terenie miasta Gliwice 2
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00284325
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-25 13:42
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pobierania opłat
Wykonawcy
4 przyznane
KOWALCZYK DARIUSZGLIWICE, PL
12 500 PLNNiedźwiedzki JakubZabrze, PL
12 500 PLNRóg KevinZabrze, PL
12 500 PLNStatnik MarekGliwice, PL
15 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.