Wykonanie element. małej architektury wraz z budową boisk w Dziekanowie Leśnym przy ul.Rodziewiczówny w ramach zad.„Budowa i modernizacja placów zabaw oraz punktów rekreacyjno-sportowych”–zad.2015/20
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00284414
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00284414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-25 13:58
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c8ba895c-3659-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00284414 z dnia 2021-11-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie element. małej architektury wraz z budową boisk w Dziekanowie Leśnym przy ul.Rodziewiczówny w ramach zad.„Budowa i modernizacja placów zabaw oraz punktów rekreacyjno-sportowych”–zad.2015/20
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2021
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.lomianki.pl/bip/zamowieniapubliczne/lista-postepowan-20211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie element. małej architektury wraz z budową boisk w Dziekanowie Leśnym przy ul.Rodziewiczówny w ramach zad.„Budowa i modernizacja placów zabaw oraz punktów rekreacyjno-sportowych”–zad.2015/202.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8ba895c-3659-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00284414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000996/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Budowa i modernizacja placów zabaw oraz punktów rekreacyjno-sportowych" - zad. 2015/20
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249080/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.34.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie elementów małej architektury wraz z budową boisk w istniejącym zespole rekreacyjno - sportowym na działce ew. nr 143/3 obręb 0004 w Dziekanowie Leśnym przy ul. Rodziewiczówny w ramach zadania inwestycyjnego „Budowa i modernizacja placów zabaw oraz punktów rekreacyjno-sportowych” –
zad. 2015/20.
2. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w „Projekcie budowlanym” oraz „Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót”.
3. Przedmiar robót należy traktować jako dokument dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
4. Roboty powinny być wykonane w zakresie:
• roboty przygotowawcze – uprzątnięcie terenu, ogrodzenie i zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych,
• demontaż i utylizacja słupków do gry w siatkówkę,
• demontaż i ponowny montaż istniejących piłkochwytów,
• wykonanie oświetlenia solarnego,
• wykonanie prac związanych z wytyczeniem lokalizacji urządzeń oraz nawierzchni,
• usunięcie górnej warstwy ziemi urodzajnej z terenu wraz z wywozem urobku poza teren robót,
• wykonanie fundamentów kotwiących, umożliwiających montaż urządzenia kalistenicznego, kosza do gry w koszykówkę, piłkochwytów, ławek, tablicy regulaminowej,
• wykonanie warstw konstrukcyjnych boisk,
• wykonanie nawierzchni piaskowej boiska do badmintona/ piłki plażowej wraz z obrzeżem betonowym z nakładką elastyczną,
• wykonanie nawierzchni panelowo-elastycznej z PP wraz z montażem obrzeży betonowych z nakładką elastyczną,
• wykonanie nawierzchni z mat przerostowych z montażem obrzeży betonowych z nakładką elastyczną,
• wykonanie murowanych ścianek osłonowych służących wykonaniu prac graffiti,
• montaż ławek wg wytycznych producenta,
• montaż tablicy regulaminowej,
• montaż wyposażenia boisk,
• malowanie linii na nawierzchni boiska do kosza,
• uprzątnięcie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający błędnie dokonał opisu w Specyfikacji technicznej wykonaniai odbioru robót tj. wymagań technicznych nawierzchni poprzez wskazanie certyfikatów Międzynarodowej Federacji Koszykówki FIBA, Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej IHF oraz Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej FIVB, które to wskazują na konkretnego producenta. Jednocześnie Zamawiający nie dokonał opisu równoważności wymaganej nawierzchni.
| 2021-11-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |