Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzozów

Gmina Suchożebry

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00284500
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00284500/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-25 14:16
Lokalizacja
Suchożebry, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7bed633d-2812-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8212536471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR KRYSZCZUKWęgrów, PL · lot 0
2 173 204,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00284500 z dnia 2021-11-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzozów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchożebry

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksandry Ogińskiej 11

1.5.2.) Miejscowość: Suchożebry

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-125

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@suchozebry.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.suchozebry.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.suchozebry.pl/wiadomosci/3/lista/1/przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzozów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bed633d-2812-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00284500

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003228/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzozów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach operacji pn: „Modernizacja i rozbudowa infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w gminie Suchożebry” z dofinansowaniem w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226148/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GIK.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1503495,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem postępowania jest zadanie inwestycyjne pn: Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzozów, realizowane w ramach operacji pn: Modernizacja i rozbudowa infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej w gminie Suchożebry.
2 W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy wykonać:
a. Sieć kanalizacji sanitarnej Ø200 PVC grawitacyjna wyposażona w studnie rewizyjne i przewietrzniki kanałowe - na odcinku 1361,8 mb,
b. Odgałęzienia kanalizacyjne Ø 160 PVC o łącznej długości 238,3 mb,
c. Rurociągi tłoczne o średnicach Ø110 i Ø 90 wyposażone w czyszczaki kanałowe i studnie rozprężne - na odcinku 2511,4 mb.
d. Zbiornikowe przepompownie ścieków – 2 kpl.
e. Rozbiórka i naprawa nawierzchni
3 Szczegółowy zakres zamówienia został określony w:
a. Opisie Przedmiotu zamówienia (OPZ) – zał. nr 7 do SWZ
b. Projekcie budowlanym – zał. nr 8 do SWZ
c. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR) – zał. nr 9 do SIWZ
d. Przedmiarze robót – załącznik nr 10 do SWZ.
4 Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia gwarancji w okresie co najmniej 36 miesięcy na wykonane roboty budowlane.
5 Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia obsługi geodezyjnej inwestycji, sporządzenia inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej dla wykonanych robót oraz do przekazania wyników Zamawiającemu.
6 Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do wykonania wszelkich badań, ekspertyz, sprawdzeń i prób niezbędnych do użytkowania obiektu i przeprowadzenia odbioru obiektu przez Inwestora zgodnie z art. 54-57 Prawa Budowlanego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2173204,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3081271,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2173204,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDOINSTAL Piotr Kryszczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8231625098

7.3.3) Ulica: Orzeszkowej

7.3.4) Miejscowość: Węgrów

7.3.5) Kod pocztowy: 07-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2173204,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-10-31
2021-11-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane