Remont chodnika przy ul. Chałubińskiego w Radomiu - strona lewa
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00285085
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00285085/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-26 08:20
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c81f8f10-2749-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9482486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00285085 z dnia 2021-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika przy ul. Chałubińskiego w Radomiu - strona lewa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.mzdik.pl/mzd/zamowienia-publiczne/postepowania/20211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami i komunikacją
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodnika przy ul. Chałubińskiego w Radomiu - strona lewa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c81f8f10-2749-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00285085
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000233/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Radomski Program Chodnikowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225582/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.45.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 193030 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont chodnika przy ul. Chałubińskiego w Radomiu - strona lewa.
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Radomski Program Chodnikowy”.
Zamówienie obejmuje:
- roboty brukarskie (ustawienie krawężnika i obrzeży, ułożenie chodnika),
- wykonanie warstwy z mieszanki CBGM,
- roboty wykończeniowe (regulację studni kanalizacyjnych i teletechnicznych, zasuw, renowację zieleńców).
Zakres zamówienia:
- rozebranie krawężników betonowych - 280 mb,
- ustawienie krawężników betonowych - 350 mb,
- rozebranie chodników - 940 m2,
- ułożenie chodników - 940 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji pn. Remont chodnika przy ul. Chałubińskiego w Radomiu – strona lewa zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2021r., poz. 1129 ze zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W postępowaniu złożono trzy oferty. Najwyżej oceniono ofertę firmy: PAWLO-BRUK Paweł Wawrzyński, Wilczna 21, 26-640 Skaryszew. Cena ww. oferty (248.552,25 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (239.800,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248552,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304723,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |