Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania komputerowego do Instytutu Chemii Fizycznej PAN
INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ PAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00284987
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-25 23:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery osobisteMaszyny do przetwarzania danych (sprzęt)Monitory ekranoweRutery siecioweNośniki do przechowywaniaUrządzenia komputeroweSerwery plikówDrukarki i ploteryAkcesoria zasilająceAkcesoria komputeroweKonsole
Wykonawcy
46 przyznanych
KRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
258 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNANNCOMP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 101,98 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNANNCOMP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 101,98 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
28 588,4 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNANNCOMP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 101,98 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNANNCOMP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 101,98 PLNANNCOMP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 101,98 PLNANNCOMP I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 101,98 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNKRZYSZTOF ĆWIKLAK VEL ĆWIKLIŃSKIDobiesz, PL
285 884,9 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.