Przebudowa drogi leśnej 220/1315 „Rurowa” w Leśnictwie Jadachy na odcinku w km 1+510 do 2+740

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Nowa Dęba

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00285192
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00285192/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-26 09:00
Lokalizacja
Nowa Dęba, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-221e5a49-3197-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
8670005707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ PIEKUTŁOWISKO 346, 36-053 KAMIEŃ, PL · lot 0
491 440,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00285192 z dnia 2021-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej 220/1315 „Rurowa” w Leśnictwie Jadachy na odcinku w km 1+510 do 2+740

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Nowa Dęba

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830017742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wł.Sikorskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Dęba

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 846 74 52

1.5.8.) Numer faksu: 15 846 73 77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowadeba@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowadeba.lublin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-nowa-deba/zamowienia-publiczne3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzenie zasobami leśnymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi leśnej 220/1315 „Rurowa” w Leśnictwie Jadachy na odcinku w km 1+510 do 2+740

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-221e5a49-3197-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00285192

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00064737/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi leśnej Rurowa, dojazd pożarowy DP27

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240797/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288829,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zadanie polega na przebudowie drogi leśnej „Rurowa” nr inw. 220/1315, która stanowi dojazd pożarowy nr DP 27, położony na terenie leśnictwa Jadachy. Długość przebudowanego odcinka wynosi 1230 mb. Odcinek drogi przewidziany do przebudowy przebiega na istniejącej drodze gruntowej leśnej. Przebudowa realizowana będzie na działkach o nr ewid. 3022,3023,3026,3027, Województwo: podkarpackie; Powiat: tarnobrzeski; Jednostka ewidencyjna: 182004_5 Nowa Dęba Gmina; obręb: 0004 Jadachy, będących w dysponowaniu Inwestora. Na przedmiotowym odcinku występuje 3 skrzyżowania o szerokości 3,5 m oraz 4 mijanki. Zaprojektowano konstrukcję nawierzchni przyjmując 9 cm - w-wa górna z kruszywa 0-31,5 mm gatunek I w kolorze szarym oraz 18 cm - w-wa dolna z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0-63 mm gat.I.
2) Budowa drogi ma na celu: a)poprawę warunków bezpieczeństwa ruchu pojazdów b) podwyższenie parametrów technicznych i eksploatacyjnych istniejącej drogi leśnej, c)poprawę zabezpieczenia terenów leśnych związanych z obsługą przeciwpożarową, d) poprawną obsługę terenów przyległych z uwagi na planowaną gospodarkę leśną 3) Podstawowe dane techniczne drogi do realizacji: a) Kategoria drogi – wewnętrzna, b) kategoria drogi leśnej - główna, Vp=30 (km/h), c)kategoria ruchu - KR1 d) szerokość jezdni - 3,50 m, e) poszerzeniach na łukach - zgodnie z poradnikiem DGLP, f) szerokość poboczy - 2 x 0,75 m, g) szerokość korony drogi - 5,00 m, h) spadek poprzeczny 2% daszkowy lub jednostronny (na łukach), i) promienie wyokrąglające łuki na zjazdach i skrzyżowaniach - 6 lub 11,00 m. 2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w: a) dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik do SWZ, zawierającej: • uproszczoną dokumentację projektową (na którą składają się: szkice, rysunki, opis zadania) • specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych b) przedmiar robót, który stanowi załącznik do SWZ. c) Uzgodnienia dot. technologii prowadzenia robót z Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Tarnowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491440,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 741953,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 491440,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMET BUILDING Paweł Piekut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 517-014-42-78

7.3.3) Ulica: Łowisko 346

7.3.4) Miejscowość: Kamień

7.3.5) Kod pocztowy: 36-053

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 491440,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-11-22 do 2021-12-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane