Dostawy płynów infuzyjnych i preparatów żywieniowych
WOJEWÓDZKI SZPITAL DZIECIĘCY IM. J. BRUDZIŃSKIEGO W BYDGOSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00285072
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-26 08:13
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542235340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Substytuty krwi i roztwory do perfuzjiPłyny dożylneProdukty do żywienia pozajelitowegoPreparaty odżywiania wewnątrzjelitowegoProdukty dla niemowląt
Wykonawcy
6 przyznanych
MEDAN SPÓŁKA JAWNA, PAWLAK I S-KABydgoszcz, PL
245 907,5 PLNMEDAN SPÓŁKA JAWNA, PAWLAK I S-KABydgoszcz, PL
245 907,5 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
35 348,97 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 724,71 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
35 348,97 PLNMEDAN SPÓŁKA JAWNA, PAWLAK I S-KABydgoszcz, PL
245 907,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.