Zimowe utrzymanie przejezdności dróg gminnych w sezonie zimowym 2021/2022
Gmina Nowy Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00299754
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-05 23:08
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7352833352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi sprzątania i zamiatania ulic
Wykonawcy
20 przyznanych
PHU DĄB J.P.M.JANOS SPÓŁKA JAWNADębno, PL
43 020 PLNMarcin Kudzia Auto-SerwisPieniążkowice 131a, PL
19 500 PLNDAWID CHROBAKWaksmund, PL
22 500 PLNJÓZEFA FALTYNKnurów, PL
36 000 PLNJAN ADAMCZYKLasek 120, PL
39 960 PLNJÓZEFA FALTYNKnurów, PL
34 000 PLNMarcin Kudzia Auto-SerwisPieniążkowice 131a, PL
14 300 PLNBERNADETA SZUMALNowy Targ, PL
18 150 PLNJAN ADAMCZYKLasek 120, PL
11 664 PLNARKADIUSZ WESOŁOWSKILudźmierz, PL
34 350 PLNTATRY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
66 750 PLNTATRY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
22 050 PLNKAZIMIERZ SABURANowa Biała, PL
20 409,2 PLNStanisław Bednarz Firma Usługowa „POM”Obidowa 73a, PL
29 700 PLNARKADIUSZ WESOŁOWSKILudźmierz, PL
19 400 PLNTATRY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
27 400 PLNARKADIUSZ WESOŁOWSKILudźmierz, PL
19 868,15 PLNWOJCIECH KARKULAHarklowa, PL
50 700 PLNJAN ADAMCZYKLasek 120, PL
10 108,8 PLNTATRY INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
19 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.