Odśnieżanie i usuwanie śliskości na drogach powiatowych powiatu nowomiejskiego w sezonie zimowym 2021/ 2022
Zarząd Dróg Powiatowych w Nowym Mieście Lubawskim z/s w Kurzętniku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00286342
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-26 13:37
- Lokalizacja
- Kurzętnik, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8771315846
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
14 przyznanych
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W RYBNIERybno, PL
28 360,8 PLNMIROSŁAW MAZURSampława, PL
39 366 PLNMIROSŁAW MAZURSampława, PL
39 366 PLNJÓZEF KRASKOWSKIŁąkorz, PL
37 729,8 PLNMIROSŁAW MAZURSampława, PL
18 662,4 PLNJÓZEF KRASKOWSKIŁąkorz, PL
481,68 PLNJÓZEF KRASKOWSKIŁąkorz, PL
481,68 PLNSŁAWOMIR DOMŻALSKIBrzozie, PL
432 PLNSŁAWOMIR DOMŻALSKIBrzozie, PL
432 PLNMAŁGORZATA ZYRASumówko, PL
410,4 PLNKOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE W GRODZICZNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrodziczno, PL
432 PLNMIROSŁAW MAZURSampława, PL
518,4 PLNMIROSŁAW MAZURSampława, PL
518,4 PLNMIROSŁAW MAZURSampława, PL
648 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.