Przebudowa drogi gminnej - wewnętrznej ul. Wiśniowa w m. Pęgów, Gmina Oborniki Śląskie
Gmina Oborniki Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00285491
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00285491/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-26 10:30
- Lokalizacja
- Oborniki Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed01d1f0-4202-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9151605065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00285491 z dnia 2021-11-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej - wewnętrznej ul. Wiśniowa w m. Pęgów, Gmina Oborniki Śląskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935081
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebnicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-120
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 310 35 19
1.5.8.) Numer faksu: 71 310 22 95
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oborniki@oborniki-slaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oborniki-slaskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl, www.oborniki-slaskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej - wewnętrznej ul. Wiśniowa w m. Pęgów, Gmina Oborniki Śląskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed01d1f0-4202-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00285491
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002471/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Przebudowa drogi gminnej - wewnętrznej ul. Wiśniowa w m. Pęgów, Gmina Oborniki Śląskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264310/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.98.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 544819,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie projektu budowlanego pn.:
"Przebudowa drogi gminnej - wewnętrznej ul. Wiśniowa w m. Pęgów Gmina Oborniki Śląskie"
OPIS ZADANIA:
Lokalizacja inwestycji:
droga gminna ul. Wiśniowa w m. Pęgów, Gmina Oborniki Śląskie. Zakres obejmuje działki drogowe nr 509, 508, 505, 470, 472, 473, 476, 477, 481, 482 AM-1 obręb Pęgów, Gmina Oborniki Śląskie.
Projektowane rozwiązanie techniczne:
Projektowana odcinek przebudowywanej drogi wewnętrznej rozpoczyna się na skrzyżowaniu z ul. Morwową a kończy na skrzyżowaniu z ul. Gajową. Przebudowywany odcinek ul. Wiśniowej ma długość 961m. Przebudowywana szerokości jezdni wynosi 4m. Projektuje się pobocza gruntowe wzmocnione kruszywem łamanym o szerokości 0,5m. Przebudowa polegać będzie na wykonaniu konstrukcji warstw podbudowy oraz ułożeniu warstwę ścieralną z AC11S o grubości 5cm.
Rozwiązania konstrukcyjne:
Nawierzchnia konstrukcji ul. Wiśniowej:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S grubości 5cm
- skropienie asfaltem w ilości 0,4-0,6 kg/m2
- Podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 gr 20cm
- stabilizacja gruntu cementem o Rm=1,5-2,5 MPa gr 15cm
Zamawiający dopuszcza zmianę konstrukcji ul. Wiśniowej na:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S grubości 5cm
- skropienie asfaltem w ilości 0,4-0,6 kg/m2
- Warstwa profilująca z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 gr 10cm
- wzmocnienie/stabilizacja podłoża spoiwem o Rm=1,5-2,5 MPa gr 30cm wykonana na miejscu
Na wykonawcy spoczywa obowiązek wykonania recepty ww. wzmocnienia gruntu
z gruntu istniejącego i przedstawienie jej do akceptacji zamawiającemu przed rozpoczęciem robót budowlanych.
Odwodnienie:
Odwodnieni jezdni odbywać się będzie poprzez spadki poprzeczne i podłużne na teren pasa drogowego ul. Wiśniowej.
INFORMACJE DODATKOWE:
1. Na wykonawcy ciążyć będą obowiązki
a) zapewnienia nadzorów:
- geodezyjnego,
- archeologicznego,
- geologicznego i geotechnicznego,
wraz z wykonaniem opracowań z tych badań;
b) przygotowanie w imieniu zamawiającego zgłoszenia zakończenia robót realizowanych na podstawie zgłoszenia zamierzenia budowlanego, wraz z wszelkimi niezbędnymi załącznikami.
c) odnalezienia we własnym zakresie wszystkich ukrytych pod warstwami konstrukcyjnymi dróg zasuw wodociągowych jak i gazowych i wykonania ich regulacji z wyprowadzeniem do powstałego poziomu drogi.
d) wykonania projektu zastępczej organizacji ruchu oraz uzyskania jego zatwierdzeń na poczet realizacji przedmiotowego zadania.
2. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2021 poz. 1129), żąda by kierownicy robót byli zatrudnieni przez wykonawcę na podstawie umowy o pracę i byli obecni na budowie w trakcie całego procesu realizacji inwestycji.
Przedstawiony wyżej opis ma charakter jedynie informacyjny. Dokładny zakres przedmiotu zamówienia określa załączona do SWZ dokumentacja projektowa. Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym do skalkulowania ceny ryczałtowej oferty.
Zamawiający będzie żądał zastosowania do realizacji zamówienia materiałów w gatunku I, opatrzonych niezbędnymi świadectwami i dopuszczeniami do stosowania. Dokumenty dotyczące zastosowanych materiałów wykonawca będzie obowiązany przekazywać zamawiającemu przed ich wbudowaniem.
Wszystkie roboty muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
Wykonawca zobowiązany jest w czasie wykonywania robót będących przedmiotem zamówienia zapewnić na terenie objętym pracami należyty ład, porządek, przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za szkody powstałe w związku z realizacją zamówienia oraz wskutek innych działań osób zatrudnionych przez Wykonawcę.
Odbiór końcowy przedmiotu zamówienia musi być opatrzony niezbędnymi zaświadczeniami i nastąpi po dostarczeniu operatu powykonawczego w tym dokumentacji geodezyjnej powykonawczej i atestów wszystkich zastosowanych materiałów.
Koszty utylizacji powstałych odpadów z remontu dróg oraz uzyskania wszystkich zezwoleń, zaświadczeń i innych niezbędnych opracowań pozostają po stronie Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęły oferty| 2021-11-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |