ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA WYMIANIE ORAZ MONTAŻU DŹWIGU WINDOWEGO – DŹWIGU OSOBOWEGO ELEKTRYCZNEGO, 11 PRZYSTANKÓW

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00285960
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00285960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-26 12:20
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-399ccdbb-3586-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
5862111467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie windUsługi w zakresie konserwacji windUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00285960 z dnia 2021-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA WYMIANIE
ORAZ MONTAŻU DŹWIGU WINDOWEGO – DŹWIGU OSOBOWEGO ELEKTRYCZNEGO, 11 PRZYSTANKÓW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192953946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 9b

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-519

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ucmmit.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucmmit.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-399ccdbb-3586-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA WYMIANIE
ORAZ MONTAŻU DŹWIGU WINDOWEGO – DŹWIGU OSOBOWEGO ELEKTRYCZNEGO, 11 PRZYSTANKÓW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-399ccdbb-3586-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00285960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003425/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Wymiana wewnętrznego dźwigu windowego 11sto przystankowego do transportu pionowego pacjentów oraz materiałów medycznych (zaprojektuj i wybuduj)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dostępność Plus dla Zdrowia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00244680/05

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/UCMMiT/TP-fn/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „ZAPROJEKTOWANIE I WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA WYMIANIEORAZ MONTAŻU DŹWIGU WINDOWEGO – DŹWIGU OSOBOWEGO ELEKTRYCZNEGO, 11 PRZYSTANKÓW”.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Program funkcjonalno-użytkowy – zał. Nr 1 do umowy
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta, INTERO SERWIS Sp. z o. o. z siedzibą w warszawie 01-833 przy ul. Gustawa Daniłowskiego 6/76, z najniższą ceną w kwocie 398.975,50 złotych przewyższa kwotę 295.200,00zł, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2021-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane