"Utrzymanie i konserwacja dróg na terenie Nadleśnictwa Tuczno"

NADLEŚNICTWO TUCZNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00286066
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00286066/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-26 12:44
Lokalizacja
Tuczno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a81cabf1-2754-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7650008464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ DRABCzłopa, PL · lot 0
285 944 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00286066 z dnia 2021-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Utrzymanie i konserwacja dróg na terenie Nadleśnictwa Tuczno"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO TUCZNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064501

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Klasztorna 36

1.5.2.) Miejscowość: Tuczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-640

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 0672593147

1.5.8.) Numer faksu: 0672593299

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tuczno@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tuczno.pila.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Utrzymanie i konserwacja dróg na terenie Nadleśnictwa Tuczno"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a81cabf1-2754-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00286066

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00225227/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na „Utrzymaniu i konserwacji dróg w Nadleśnictwie Tuczno” nr 19, 7 oraz 14 i obejmuje wykonanie robót budowlanych m. in. takich jak:
1. Naprawę dróg poprzez ścięcie i zagęszczenie zawyżonych poboczy.
Zakres robót obejmuje:
- mechaniczne ścięcie zawyżonych poboczy z nadaniem odpowiedniego profilu oraz spadku poprzecznego,
- wywóz urobku,
- zagęszczenie poboczy.
2. Naprawę dróg poprzez profilowanie z zagęszczeniem dróg, uzupełnienie ubytków kruszywa w nawierzchni.
Zakres robót obejmuje:
- mechaniczne profilowanie i zagęszczanie dróg,
- uzupełnienie kruszywa w miejscach występowania ubytków,
- zagęszczenie nawierzchni na całej długości wykonanego odcinka.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załącznikach: nr 8 (przedmiar robót) nr 9 (STWiOR), nr 10 (Dokumentacja Techniczna) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285944,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 285944,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285944,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlano-Transportowe Paweł Drab

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7651156267

7.3.3) Ulica: Dzwonowo 20C

7.3.4) Miejscowość: Człopa

7.3.5) Kod pocztowy: 78-630

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285944,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane