Dostawa do siedziby Zamawiającego koszulek z nadrukiem

Magurski Park Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00158541
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00158541/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-24 09:08
Lokalizacja
Krempna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28af6d91-35f7-4bba-beef-1ce007b31a1c
Identyfikator
6852324044
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Koszulki

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA LESZCZYŃSKA-PAWLAKCzajków, PL · lot 0
11 007,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00158541 z dnia 2025-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa do siedziby Zamawiającego koszulek z nadrukiem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Magurski Park Narodowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180789309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krempna 59

1.5.2.) Miejscowość: Krempna

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-232

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134414099

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@magurskipn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mpn.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-28af6d91-35f7-4bba-beef-1ce007b31a1c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa do siedziby Zamawiającego koszulek z nadrukiem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28af6d91-35f7-4bba-beef-1ce007b31a1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00158541

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00089237/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup koszulek z nadrukiem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097154

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-370-1-4/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 9749,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego koszulek bawełnianych z nadrukiem, według wymagań Zamawiającego, w łącznej ilości 250 sztuk.
3.2 Parametry koszulek:
a) gramatura 190 g/m2,
b) skład materiałowy - 100% bawełna,
c) krótki rękaw,
d) dekolt okrągły,
e) taśmy wzmacniające na karku,
f) materiał stabilizowany termicznie przed zszyciem,
g) rozmiarówka dostosowana dla Europy Wschodniej,
h) gwarancja na minimum 30 prań bez zmiany kształtu i rozmiaru, z zachowaniem koloru i czytelności rysunku,
i) minimalna temperatura prania 40oC,
j) rozmiary damskie w kolorze czarnym (XS, S, M, L, XL, XXL) – łącznie 100 szt.
k) rozmiary męskie w kolorach czarnym oraz khaki (XS, S, M, L, XL, XXL) – łącznie 150 szt (po 75 z każdego koloru)
l) technika nadruku – sitodruk w rozdzielczości nie mniejszej niż 81 lpi.

W skład nadruku wchodzi:
a) z przodu koszulki grafika żbika wraz z podpisem – kolor full, wymiary nadruku dopasowane do rozmiaru koszulki, minimalny wymiar ok. 22x28 cm – grafikę dostarcza Zamawiający - wzór w załączniku nr 4 do SWZ
b) na lewym rękawie logo MPN, wymiary nadruku dopasowane do rozmiaru koszulki minimalny wymiar ok. 8x2,5 cm – 1 kolor - grafikę dostarcza Zamawiający - wzór w załączniku nr 5 do SWZ
c) na prawym rękawie logo PPN, wymiary nadruku dopasowane do rozmiaru koszulki minimalny wymiar ok. 8x3,5 cm – 1 kolor - grafikę dostarcza Zamawiający - wzór w załączniku nr 6 do SWZ

Technika nadruku na koszulkach:
a) farby użyte do nadruku - bezftalanowe i bez zawartości metali ciężkich,
b) technika nadruku – cyfrowy oraz nadruk bezpośredni - sitodruk w rozdzielczości nie mniejszej niż 81 lpi,
c) gwarantowana trwałość nadruku dla minimum 30 prań.

Cechowanie:
• Koszulki powinny posiadać:
- wszywka producenta: nazwa firmy,
- wszywka informacyjna wyrobu: skład surowcowy, sposób konserwacji.

Opakowanie:
- foliowe, każda koszulka zapakowana osobno z oznaczeniem rozmiaru.

3.3. Wymiarowanie:
a) 100 sztuk koszulek damskich w kolorze czarnym, w rozmiarach:
XS - 10 szt., S - 25 szt., M - 25 szt., L - 25 szt, XL - 10 szt., XXL - 5 szt.

b) 75 sztuk koszulek męskich w kolorze czarnym, w rozmiarach:
XS - 5 szt., S - 10 szt., M - 20 szt., L - 20 szt., XL - 15 szt., XXL - 5 szt.

c) 75 sztuk koszulek męskich w kolorze khaki, w rozmiarach:
XS - 5 szt., S - 10 szt., M - 20 szt., L - 20 szt., XL - 15 szt., XXL - 5 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18331000-8 - Koszulki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11007,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11007,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11007,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielkopolskie Centrum Odzieży Sportowej "KALAHARI" Anna Leszczyńska-Pawlak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6180061494

7.3.3) Ulica: Czajków 10

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębniki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-812

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11007,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2025-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy