Naprawa dachu w budynku przy ul. Śliskiej 5 w Warszawie

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00286526
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00286526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-26 14:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-041c26b0-4eba-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5272699583
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN KWIATKOWSKIWarszawa, PL · lot 0
400 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00286526 z dnia 2021-11-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dachu w budynku przy ul. Śliskiej 5 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy ATTIS Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016441803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Górczewska 89

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-401

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@attis.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.attis.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa dachu w budynku przy ul. Śliskiej 5 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-041c26b0-4eba-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00286526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 2 ustawy Pzp – w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 przesłanki odrzucenia oferty ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
Uzasadnienie faktyczne:
W prowadzonym uprzednio postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym wariant I, którego przedmiotem były roboty budowlane pn. Naprawa dachu w budynku przy ul. Śliskiej 5 w Warszawie – nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DFA.26.ZP.Rb.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie dokumentacji projektowej (jeśli jest konieczna);
2) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych przewidzianych prawem uzgodnień, opinii, zgłoszeń, decyzji i pozwoleń potrzebnych do wykonania przedmiotu zamówienia;
3) wykonanie robót budowlanych, a w szczególności:
a) Wykonanie daszków zabezpieczających przy budynku,
b) Wykonanie zastaw zabezpieczających na powierzchni dachu,
c) Montaż lejów zsypowych gruz z rozebranych kominów lub innych materiałów rozbiórkowych z poziomu dachu na poziom ternu bezpośrednio do kontenerów gruzowych,
d) Przemurowanie zdegradowanych kominów wentylacyjnych z jednoczesnym montażem czapek kominowych oraz wykonaniem tynku kominów w technologii lekko- mokrej,
e) Zabezpieczenie otworów kanałów wentylacyjnych kratkami wentylacyjnymi,
f) Wymiana zdegradowanych obróbek blacharskich kominów, ogniomurów, pasów nad i pod rynnowych z blachy ocynkowanej oraz rynien dachowych,
g) Montaż kominków sanitarnych wentylacyjnych instalacji kanalizacyjnej,
h) Drobne naprawy istniejącego pokrycia dachowego,
i) Położenie jednowarstwowo papy termozgrzewalnej wentylowanej typu Sopralene 180 40 AS SI firmy Soprema,
j) Wymiana zwodów pionowych i poziomych instalacji odgromowej,
k) Pomiar instalacji odgromowej,
l) Demontaż osłon i daszków zabezpieczających,
m) Prace porządkowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRENDBUD Damian Kwiatkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 014957477

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-04-30
2021-11-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane