Tworzenie, opracowanie i korekta metadanych w programie Muscat w bazie RISM wytypowanych do POPC „Dziedzictwo muzyki polskiej w otwartym dostępie” (...) – 5 części.
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00286737
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-26 15:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi wprowadzania danychUsługi przygotowywania danychInne usługi
Wykonawcy
4 przyznane
Jolanta Bujas-PoniatowskaKraków, PL
14 100 PLNMagdalena KrokJastrzębie-Zdrój, PL
14 000 PLNOlaf GawdzikWarszawa, PL
14 100 PLNAgnieszka CabajOchotnica Górna, PL
14 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.