Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego dla jednostek organizacyjnych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie - ZP/SK/IV/TP/2021
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00286633
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-26 14:40
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8522545056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia siecioweRóżny sprzęt komputerowyKomputery przenośne
Wykonawcy
5 przyznanych
TOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
2997,51 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
14 206,5 PLNRADUNIX GROMNIAK SPÓŁKA JAWNASzczecin, PL
14 821,5 PLNRADUNIX GROMNIAK SPÓŁKA JAWNASzczecin, PL
14 821,5 PLNRADUNIX GROMNIAK SPÓŁKA JAWNASzczecin, PL
14 821,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.