„Dostawa artykułów spożywczych w 2022 roku dla Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku”
Powiat Płocki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00330069
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-23 14:43
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7743227414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneJajaProdukty mleczarskieProdukty przemiału ziarnaPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneTłuszcze roślinneRóżne produkty spożywczeKawa, herbata i podobne produktyPrzyprawy i przyprawy korzenneRyby przetworzone i konserwowaneWarzywa, owoce i orzechyOwoce, warzywa i podobne produkty
Wykonawcy
4 przyznane
POLKORN PIEKARNIA Z CUKIERNIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCiechocinek, PL
21 392 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
8800,68 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
11 478,18 PLNMARCIN STANISZEWSKIPłock, PL
34 938,83 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.