Przebudowa dwóch przejść dla pieszych na drogach gminnych przy ulicy Okólnej i ulicy Leona Chrzanowskiego, w systemie zaprojektuj i wybuduj
Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00287521
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00287521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 09:14
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cb2a3c6-25ab-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6610003945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00287521 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dwóch przejść dla pieszych na drogach gminnych przy ulicy Okólnej i ulicy Leona Chrzanowskiego, w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009834
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Głogowskiego 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 26 72 133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.ostrowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.ostrowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.um.ostrowiec.pl/pl/przetargi/przetargi-organizowane-przez-gmine-ostrowiec-swietokrzyski/aktualne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dwóch przejść dla pieszych na drogach gminnych przy ulicy Okólnej i ulicy Leona Chrzanowskiego, w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cb2a3c6-25ab-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00287521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00207639/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 209131,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Przebudowa przejścia dla pieszych na drodze gminnej - ul. Okólnej w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimPrzedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wykonaniu w systemie zaprojektuj
i wybuduj przebudowy istniejącego przejścia dla pieszych zlokalizowanego w pasie drogi gminnej nr 302235T ul. Okólnej, przy skrzyżowaniu z ulicą Kościelną gminnej w postaci montażu systemu aktywnego przejścia dla pieszych, grubowarstwowego oznakowania poziomego oraz dodatkowego oświetlenia.
Zakres I części zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonywania robót budowlanych umożliwiających realizację przedmiotu zamówienia w zakresie:
opracowanie projektów poszczególnych branż wraz z dokonaniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych,
opracowanie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu, z uwzględnieniem nowego oznakowania przejścia dla pieszych,
opracowanie przedmiarów robót,
opracowanie kosztorysów ofertowych, obejmujących wszystkie zakresy przedmiotu zamówienia o wartości równej ofercie,
opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru poszczególnych rodzajów robót,
opracowanie i zatwierdzenie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót,
wykonania zasilania przejścia aktywnego,
dostawy i montażu elementów aktywnego przejścia dla pieszych,
montażu dodatkowego oświetlenia przejścia dla pieszych w postaci opraw oświetleniowych LED z asymetrycznym rozsyłem strumienia na nowych słupach oświetleniowych, poniżej linii opraw oświetlenia drogowego po obydwu stronach przejścia dla pieszych,
wykonania i montażu tablicy informacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45314310-7 - Układanie kabli
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 104565,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Przebudowa przejścia dla pieszych na drodze gminnej – Leona Chrzanowskiego Ostrowcu ŚwiętokrzyskimPrzedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wykonaniu w systemie zaprojektuj
i wybuduj przebudowy istniejącego przejścia dla pieszych zlokalizowanego w pasie drogi gminnej nr 302236T - ul. Leona Chrzanowskiego pomiędzy osiedlem Patronackim i osiedlem Rosochy na wysokości sklepu A-Z w postaci montażu systemu aktywnego przejścia dla pieszych, grubowarstwowego oznakowania poziomego oraz dodatkowego oświetlenia.
Zakres II części zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonywania robót budowlanych umożliwiających realizację przedmiotu zamówienia w zakresie:
opracowanie projektów poszczególnych branż wraz z dokonaniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych,
opracowanie i zatwierdzenie projektu stałej organizacji ruchu, z uwzględnieniem nowego oznakowania przejścia dla pieszych,
opracowanie przedmiarów robót,
opracowanie kosztorysów ofertowych, obejmujących wszystkie zakresy przedmiotu zamówienia o wartości równej ofercie,
opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru poszczególnych rodzajów robót,
opracowanie i zatwierdzenie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót,
wykonania zasilania przejścia aktywnego,
montażu płyt ostrzegawczych z guzami przed wejściem na jezdnię,
dostawy i montażu elementów aktywnego przejścia dla pieszych,
montażu dodatkowego oświetlenia przejścia dla pieszych w postaci opraw oświetleniowych LED z asymetrycznym rozsyłem strumienia na nowych słupach oświetleniowych, poniżej linii opraw oświetlenia drogowego po obydwu stronach przejścia dla pieszych,
wykonania i montażu tablicy informacyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45314310-7 - Układanie kabli
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 104565,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |