Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na 4 zadania.

Powiat Wrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00289188
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00289188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-29 12:42
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82c472ed-31a5-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
8971647961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

4 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00289188 z dnia 2021-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na 4 zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: +48717222066

1.5.8.) Numer faksu: +48717221706

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwroclawski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na 4 zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82c472ed-31a5-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00289188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000770/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na 4 zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239672/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.ZP.272.62.2021.II.DT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1236592,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gmin Długołęka i Czernica.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową
na gorąco z Wytworni Mas Bitumicznych przy średniej głębokości ubytku do 5 cm, celem likwidacji wykruszeń w nawierzchniach asfaltowych.
Zadania obejmują ponadto regulację wysokościową studni kanalizacyjnych zlokalizowanych w jezdni.
Dla Zadania nr 1 przewiduje się następujące ilości prac:
- wykonanie napraw cząstkowych nawierzchni bitumicznej masą na gorąco o powierzchni 4000 m2,
- regulację wysokościową studni kanalizacyjnych w ilości 10 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 352762,95 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gmin Siechnice i Żórawina. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową
na gorąco z Wytworni Mas Bitumicznych przy średniej głębokości ubytku do 5 cm, celem likwidacji wykruszeń w nawierzchniach asfaltowych.
Zadania obejmują ponadto regulację wysokościową studni kanalizacyjnych zlokalizowanych w jezdni. Dla Zadania nr 2 przewiduje się następujące ilości prac:
- wykonanie napraw cząstkowych nawierzchni bitumicznej masą na gorąco o powierzchni 3000 m2,
- regulację wysokościową studni kanalizacyjnych w ilości 8 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 265533,36 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gmin Jordanów Śląski, Mietków i Sobótka. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową
na gorąco z Wytworni Mas Bitumicznych przy średniej głębokości ubytku do 5 cm, celem likwidacji wykruszeń w nawierzchniach asfaltowych.
Zadania obejmują ponadto regulację wysokościową studni kanalizacyjnych zlokalizowanych w jezdni. Dla Zadania nr 3 przewiduje się następujące ilości prac:
- wykonanie napraw cząstkowych nawierzchni bitumicznej masą na gorąco o powierzchni 4000 m2,
- regulację wysokościową studni kanalizacyjnych w ilości 10 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 352762,95 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gmin Kąty Wrocławskie i Kobierzyce.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową
na gorąco z Wytworni Mas Bitumicznych przy średniej głębokości ubytku do 5 cm, celem likwidacji wykruszeń w nawierzchniach asfaltowych.
Zadania obejmują ponadto regulację wysokościową studni kanalizacyjnych zlokalizowanych w jezdni. Dla Zadania nr 4 przewiduje się następujące ilości prac:
- wykonanie napraw cząstkowych nawierzchni bitumicznej masą na gorąco o powierzchni 3000 m2,
- regulację wysokościową studni kanalizacyjnych w ilości 8 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 265533,36 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2021-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane