Odnowa drogi wojewódzkiej nr 269 Szczerkowo – Izbica – Kowal odc. Błenna – granica województwa od km 25+862 do km 28+898 dł. 3,036, odc. I od km 25+862 do km 27+862 dł. 2,000km, zam. powtarzające się
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00289752
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00289752/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 13:50
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5204eeab-50f4-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9561969536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00289752 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa drogi wojewódzkiej nr 269 Szczerkowo – Izbica – Kowal odc. Błenna – granica województwa od km 25+862 do km 28+898 dł. 3,036,
odc. I od km 25+862 do km 27+862 dł. 2,000km, zam. powtarzające się
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich, ul. Dworcowa 80, 85-010 Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9561969536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 80
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523705744
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdw-bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowa drogi wojewódzkiej nr 269 Szczerkowo – Izbica – Kowal odc. Błenna – granica województwa od km 25+862 do km 28+898 dł. 3,036,odc. I od km 25+862 do km 27+862 dł. 2,000km, zam. powtarzające się
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5204eeab-50f4-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00289752
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001873/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Odnowa drogi wojewódzkiej nr 269 Szczerkowo – Izbica – Kowal odc. Błenna - gr. woj. od km 25+ 862 do km 28 + 898 dł. 3,036 km, odc. I: od km 25+862 do km 27+862, dł. 2,00km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu nr ZDW.N4.42.2021 dotyczącym zamówienia podstawowego Zamawiający przewidział udzielenia 50% zamówień podobnych (w ogłoszeniu i w dokumentach zamówienia).
Zamawiający zaprosił do negocjacji Wykonawcę zamówienia podstawowego, firmę: Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o, Nowa Wieś Jana Pawła II nr 7, Nowa Wieś, 87-853 KRUSZYN.
Uzasadnienie prawne:
Na mocy art. art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 – dalej „Pzp”)
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDW.N4.361.63.2021/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 56072,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres niniejszego zamówienia wchodzą w szczególności następujące elementy robót:
1) zjazdy do posesji i na pola,
2) rowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |