Rozbiórka starych i budowa nowych przepustów zlokalizowanych na drogach krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie w podziale na 2 zadania – II postępowanie
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00288303
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00288303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 11:06
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0f99fb1-0af8-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7393279711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
Wykonawcy
2 przyznane
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00288303 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka starych i budowa nowych przepustów zlokalizowanych na drogach
krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie w podziale na
2 zadania – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Warszawska 89
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-083
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 895212808
1.5.8.) Numer faksu: 89 5273536
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: akrawczyk@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gddkia.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gddkia.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka starych i budowa nowych przepustów zlokalizowanych na drogachkrajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie w podziale na
2 zadania – II postępowanie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0f99fb1-0af8-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00288303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011736/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.37 Rozbiórka starego i budowa nowego przepustu w km 206+523 drogi krajowej nr 16 koło msc. Mrągowo (II postępowanie)
1.1.38 Rozbiórka starego i budowa nowego przepustu w km 221+576 drogi krajowej nr 16 koło msc. Zełwągi (II postępowanie)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166342/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O/OL.D-3.2412.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1392231,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 - w km 221+576 drogi krajowej nr 16 koło msc. Zełwągi4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.5.) Wartość części: 1057584,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 - w km 206+523 drogi krajowej nr 16 koło msc. Mrągowo4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.5.) Wartość części: 334646,25 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |