Remont ulicy Klasztornej we Włodawie
Gmina Miejska Włodawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00298070
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00298070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-03 10:40
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1aae55a-3be1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5651409974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00298070 z dnia 2021-12-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Klasztornej we Włodawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Włodawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197902
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. J. Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 825721444
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wlodawa.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wlodawa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wlodawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ulicy Klasztornej we Włodawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1aae55a-3be1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00298070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003094/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont ulicy Klasztornej we Włodawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00255597/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPA.271.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje remont drogi gminnej nr 104253L – ul. Klasztorna we Włodawie polegającą m. in. na: • rozbiórce istniejącej jezdni i uszkodzonych krawężników drogowych betonowych
w zakresie przewidzianym w opracowaniu; • ustawieniu (zgodnie z Planem sytuacyjnym) krawężników 15x22x100 na ławie betonowej z „oporem” z betonu B10; • wykonaniu / uzupełnieniu (zgodnie z Planem sytuacyjnym) konstrukcji drogi;
• wykonaniu (zgodnie z Planem sytuacyjnym) nawierzchni drogi gminnej z kostki betonowej gr 8 cm na podsypce – zgodnie ze wskazaniami konserwatora zabytków; Szczegółowy zakres planowanego przedsięwzięcia określa dokumentacja techniczna (plan sytuacyjny, przekroje konstrukcyjne, profil podłużny, decyzja konserwatorska z dnia 28 października 2021 roku, znak sprawy IN.II.5142.1.2021 oraz przedmiar robót), stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszego opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły oferty, które przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i nie ma możliwości jej zwiększenia do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2021-12-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |