Zagospodarowanie otoczenia średniowiecznego muru obronnego przy ul. Kasztelańskiej 22 w Inowrocławiu na cele społeczne
Miasto Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00288882
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00288882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 12:07
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14c7138a-2b7d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5562638408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00288882 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie otoczenia średniowiecznego muru obronnego
przy ul. Kasztelańskiej 22 w Inowrocławiu na cele społeczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250
1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie otoczenia średniowiecznego muru obronnegoprzy ul. Kasztelańskiej 22 w Inowrocławiu na cele społeczne
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14c7138a-2b7d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00288882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001086/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Zagospodarowanie otoczenia fragmentu średniowiecznego muru obronnego przy ul. Kasztelańskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 pn.: „Zagospodarowanie otoczenia fragmentu średniowiecznego muru obronnego przy ul. Kasztelańskiej 22 w Inowrocławiu na cele społeczne”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00258384/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.72.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie na cele społeczne otoczenia fragmentu średniowiecznego muru obronnego położonego przy ul. Kasztelańskiej 12, 14, 22 w Inowrocławiu (dz. nr 540, 368, 369, 19/8), polegające na wykonaniu rewaloryzacji i adaptacji muru poprzedzonych pracami archeologicznymi, pracami konserwatorskimi oraz rozbiórką budynków gospodarczego i oficyny w podwórzu przy ul. Kasztelańskiej 12 (dz. nr 368, 369).
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie:
1) rozbiórki budynku oficyny i budynku gospodarczego (boksów lokatorskich);
z uwagi na usytuowanie budynku w ciasnej i zwartej zabudowie przewiduje się wykonanie prac rozbiórkowych ręcznie bez użycia ciężkiego sprzętu;
2) prac archeologicznych ratowniczych o charakterze wyprzedzającym po uprzednim uzyskaniu zgodny w formie decyzji konserwatorskiej wydanej przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na wykonywanie tych prac;
3) prac konserwatorskich (po uprzednim uzgodnieniu programu prac z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków), mających na celu wyeliminowanie przyczyn destrukcji muru, jego wzmocnienie i utrwalenie materii zabytkowej, zabezpieczenie przed dalszym niszczeniem, usunięcie szkodliwych materiałów budowlanych i zastąpienie ich materiałami spełniającymi wymogi konserwatorskie;
4) niwelacji terenu i wykopów do poziomu -2,25 m;
5) konstrukcji chodnika ganku na murze z balustradą;
6) stalowych wiązarów imitujących krenelaż;
7) schodów spiralnych o konstrukcji stalowej wraz pomostem łączącym chodnik ganku oraz balustradami;
8) podestu o konstrukcji stalowej, pełniącego funkcję tarasu wraz z balustradą, posadowionego na żelbetowej stopie fundamentowej;
9) ścian oporowych żelbetowych wraz z balustradami;
10) ogrodzenia żelbetowego zewnętrznego z przymocowanymi elementami ozdobnymi;
11) ściany żelbetowej osłonowej przy platformie dla niepełnosprawnych;
12) ogrodzenia zewnętrznego wraz z wykonaniem żelbetowej ściany oporowej - słupki stalowe montowane do ściany oporowej, przęsła w postaci krat ze stali ocynkowanej, do których należy ażurowo zamontować ceramiczne o wym. 18x7x9cm;
13) schodów z bloków granitowych z balustradą ze stali;
14) ogrodzenia wewnętrznego z bramą przesuwną, słupki ze stali ocynkowanej osadzone w fundamencie, przęsła w postaci kratownic ze stali ocynkowanej;
15) renowacja ściany budynku Kujawskiego Centrum Kultury (KCK) przy ul. Kasztelańskiej 22 wraz z jej ociepleniem płytami z wełny mineralnej i styropianu, izolacją przeciwwilgociową i cieplną ścian fundamentowych;
16) 3 otworów w ścianie budynku KCK i przesklepienie ich nadprożami w postaci belek stalowych, zamontowanie w otworach aluminiowej stolarki okienną i drzwiowej, zamontowanie na ścianie detali w postaci kratownic wykonanych ze stali ocynkowanej;
17) odwodnienia liniowego z zastosowaniem korytek polimerobetonowych przykrytych kratkami żeliwnymi;
18) instalacji kanalizacji deszczowej wraz z montażem przepompowni
z wyposażeniem;
19) chodników z płytek betonowych o wym. 35x35x5 cm na podbudowie z kruszywa łamanego wraz z obrzeżami betonowymi;
20) części chodnika w postaci planu średniowiecznego miasta Inowrocławia,
z czerwonego i szarego piaskowca o gr. 5 cm;
21) terenów zielonych;
22) ławek betonowych z betonu architektonicznego z siedziskami z listew z drewna egzotycznego;
23) instalacji elektrycznej, oświetleniowej i iluminacyjnej wraz z montażem opraw oświetleniowych;
24) dwóch platform dla osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
nie złożono żadnej oferty, postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |