Modernizacja budynku mieszkalnego i gospodarczego w leśnictwie Powałki - postępowanie nr 2
Skarb Państwa PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Rytel
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00288696
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00288696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 11:43
- Lokalizacja
- Rytel, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6dec2c98-e928-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5550007671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00288696 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku mieszkalnego i gospodarczego w leśnictwie Powałki - postępowanie nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Rytel
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550740
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rytel-Dworzec 4
1.5.2.) Miejscowość: Rytel
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-642
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 334 18 50
1.5.8.) Numer faksu: 52 334 18 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rytel@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rytel.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
josephine.proebiz.com/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku mieszkalnego i gospodarczego w leśnictwie Powałki - postępowanie nr 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dec2c98-e928-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00288696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00068588/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja budynku mieszkalnego i gospodarczego leśniczówki w Powałkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120186/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.11.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 560611,99 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 560611,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji budynku mieszkalnego w leśnictwie Powałki, znajdującego się pod adresem: Klosnowo 6D, 89- 620 Klosnowo, dz. geod. nr 3168/3.Jest to budynek parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, podpiwniczony z dachem wielospadowym krytym blachodachówką. Budynekwykonany w technologii tradycyjnej: ściany z cegły ceramicznej, strop nad parterem drewniany, konstrukcja dachowa drewniana w układzie płatwiowo-kleszczowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233140-2 - Roboty drogowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 274762,52 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacjibudynku gospodarczego w leśnictwie Powałki, znajdującego się pod adresem: Klosnowo 6D,
89-620 Klosnowo, dz. geod. nr 3168/3.Jest to budynek parterowy murowany z cegły ceramicznej
oraz bloczków betonowych, niepodpiwniczony bez poddasza użytkowego, z dachem
dwuspadowym. Konstrukcja dachu drewniana krokwiowo – jętkowa, pokrycie dachówka. Modernizacja budynku polegała będzie na dostosowaniu budynku tak, by był wyposażony w dwa pomieszczenia garażowe, podręczny magazynek leśnictwa oraz zadaszenie na gromadzenie opału lub innych materiałów.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233140-2 - Roboty drogowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 140267,55 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |