Przebudowa targowiska miejsko- gminnego w miejscowości Wyszogród
Gmina i Miasto Wyszogród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00288158
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00288158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 10:48
- Lokalizacja
- Wyszogród, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b8de63b-37e2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7743211407
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00288158 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa targowiska miejsko- gminnego w miejscowości Wyszogród
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Wyszogród
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rębowska 37
1.5.2.) Miejscowość: Wyszogród
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-450
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 242672600
1.5.8.) Numer faksu: 242672601
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@wyszogrod.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugimwyszogrod.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugimwyszogrod.bip.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa targowiska miejsko- gminnego w miejscowości Wyszogród2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b8de63b-37e2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00288158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001455/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa targowiska miejsko - gminnego w m.Wyszogród
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249917/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKR.271.35.II.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1186894,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja targowiska miejsko-gminnego w miejscowości Wyszogród.
1. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
a) teren placu targowiska :
- roboty przygotowawcze/ziemne w zakresie przygotowania terenu pod jego utwardzenie wraz z rozbiórką istniejących elementów,
- wykonanie dróg wewnętrznych o szerokości 6,00 i 5,0 m, o nawierzchni z betonu asfaltowego, na podbudowie z kruszywa łamanego 0/31,5,
- wykonanie parkingów i placów handlowych o nawierzchni z płyt ażurowych z - wypełnieniem kruszywem,
- wykonanie chodników z kostki betonowej,
- wykonanie kanalizacji deszczowej z zbiornikiem na wody opadowe,
- wykonanie ogrodzenie terenu, montaż bram i furtek,
- zakup wraz z montażem oświetlenia solarnego na słupach,
- zakup wraz z montażem monitoringu wizyjnego wraz z ogólnodostępnym hotspotem Wi-fi,
- wykonanie szamba szczelnego/ bezodpływowego przy budynku socjalnym modułowym,
- zakup wraz z montażem 2 szt. budynków modułowych ( gotowych z wyposażeniem ) – stróżówka oraz budynek socjalny.
b) teren przy targowisku :
- wykonanie ronda z przebudową ulic,
- parkingów o nawierzchni z płyt ażurowych z wypełnieniem kruszywem,
- wykonanie chodników z kostki betonowej,
- zakup wraz z montażem oświetlenia solarnego na słupach,
- wykonanie oznakowania poziomego.
2.Wykonane roboty budowlane mają być realizowane zgodnie z zakresem rzeczowym przedmiotu zamówienia i obejmują wykonanie wszystkich robót zgodnie z SWZ i jej wszystkimi załącznikami w szczególności z dokumentacją projektowo-techniczną – zał. nr 10, kosztorysem ofertowym i przedmiarem robót - zał. nr 11,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213142-0 - Roboty budowlane w zakresie targowisk na wolnym powietrzu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527210-1 - Latarnie
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |