Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łatanice oraz przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Gluzy i Górki.

Gmina Wiślica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00295000
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00295000/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-01 19:32
Lokalizacja
Wiślica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8862e75e-38b2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
6551840101
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ CHWALIKChotel Czerwony, PL · lot 0
1 009 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00295000 z dnia 2021-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łatanice oraz przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Gluzy i Górki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiślica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okopowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Wiślica

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-160

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@umig.wislica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wislica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łatanice oraz przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Gluzy i Górki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8862e75e-38b2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295000

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007165/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łatanice dz. Nr 451/5, 450/4, 454 od km 0+000 do km 0+560; nawalny deszcz 2021

1.1.8 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Gluzy dz. Nr 717, 854 od km 0+000 do km 0+743, nawalny deszcz 2021

1.1.9 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Górki dz. Nr 415, 416, 417, 418, 419, 341, 332, 352 od km 0+000 do km 1+205; nawalny deszcz 2021

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252109/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 804715,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi gminnej w miejscowości Łatanice oraz przebudowie dróg wewnętrznych w miejscowościach Gluzy i Górki w zakresie.

1. Zadanie 1 – Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Łatanice dz. Nr 451/5, 450/4, 454 od km 0+000 do km 0+560; nawalny deszcz 2021.
Obejmująca swoim zakresem wykonanie
1) Robót przygotowawczych,
2) Likwidacji przełomów,
3) Nawierzchni,
4) Rowów,
5) Umocnienie skarpy i dna rowu,
6) Ścieku korytkowego,
7) Przepustu pod koroną drogi,
8) Poszerzenia,
9) Zjazdów,
10) Poboczy,
11) Inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- Dokumentacja projektowa - Załącznik Nr 3a do SWZ.
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 6 do SWZ.
- Zgłoszenie robót budowlanych - Załącznik Nr 5a do SWZ.
Zadanie dofinansowane z dotacji z rezerwy celowej budżetu państwa na dofinansowanie zadania związanego z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych z 2021 roku, umowa dotacji nr IR.III.6355.40.17.3.2021.
2. Zadanie 2 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Gluzy dz. Nr 717, 854 od km 0+000 do km 0+743, nawalny deszcz 2021.
Obejmująca swoim zakresem wykonanie
1) Robót przygotowawczych,
2) Poszerzenia,
3) Nawierzchni 0+000-0+150,
4) Rowów,
5) Nawierzchni 0+150-0+743
9) Zjazdów,
10) Poboczy,
11) Inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- Dokumentacja projektowa - Załącznik Nr 3b do SWZ.
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 6 do SWZ.
- Zgłoszenie robót budowlanych - Załącznik Nr 5b do SWZ.
Zadanie dofinansowane z dotacji z rezerwy celowej budżetu państwa na dofinansowanie zadania związanego z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych z 2021 roku, umowa dotacji nr IR.III.6355.40.17.2.2021.

3. Zadanie 3 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Górki dz. Nr 415, 416, 417, 418, 419, 341, 332, 352 od km 0+000 do km 1+205; nawalny deszcz 2021.
Obejmująca swoim zakresem wykonanie
1) Robót przygotowawczych,
2) Likwidacji przełomów,
3) Nawierzchni,
4) Rowów,
5) Przepustu pod koroną drogi,
6) Zjazdów,
7) Poboczy,
8) Inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- Dokumentacja projektowa - Załącznik Nr 3c do SWZ.
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 6 do SWZ.
- Zgłoszenie robót budowlanych - Załącznik Nr 5c do SWZ.
Zadanie dofinansowane z dotacji z rezerwy celowej budżetu państwa na dofinansowanie zadania związanego z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych z 2021 roku, umowa dotacji nr IR.III.6355.40.17.1.2021.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1009000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1709685,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1009000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjno- Drogowych DAREXPOL84 Chwalik Dariusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372058068

7.3.4) Miejscowość: Chotel Czerwony

7.3.5) Kod pocztowy: 28-160

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1009000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane