Budowa drogi gminnej nr 101088l oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Liszna
GMINA SŁAWATYCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00295325
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00295325/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-02 08:58
- Lokalizacja
- Sławatycze, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9089492-421b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5372349492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00295325 z dnia 2021-12-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 101088l oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Liszna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWATYCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237701
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 14
1.5.2.) Miejscowość: Sławatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-515
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83 387 33 58
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slawatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slawatycze.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.slawatycze.biletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej nr 101088l oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Liszna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9089492-421b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295325
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005383/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi gminnej nr 101088L w miejscowości Liszna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00265500/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa drogi gminnej nr 101088l oraz drogi wewnętrznej w miejscowości Liszna”.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
„Budowa drogi gminnej nr 101088L o długości 187,5 m”.
Wykonania pomiarów i wytyczenia w terenie projektowanej infrastruktury technicznej.
Wykonania zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z projektowaną infrastrukturą drogową.
Usunięcia lub zabezpieczenia drzewostanu kolidującego z projektowaną infrastrukturą drogową.
Wykonania zdjęcia warstwy humusu na obszarze wynikającym z zakresu powierzchni projektowanych elementów drogowych.
Wykonania korekt geometrycznych i wysokościowych istniejących poboczy i skarp.
Budowa kanału technologicznego w pasie drogi gminnej.
Wykonania korytowania pod zaprojektowane warstwy konstrukcyjne drogi.
Wykonanie nowej konstrukcji oraz nawierzchni drogi gminnej.
Wykonanie poboczy drogi gminnej.
Odtworzenia zieleńców znajdujących się w granicach opracowania.
Wykonania nowego oznakowania poziomego i pionowego.
„Budowa drogi wewnętrznej w miejscowości Liszna o długości 198 m”.
Wykonania pomiarów i wytyczenia w terenie projektowanej infrastruktury technicznej.
Wykonania zabezpieczenia podziemnej infrastruktury technicznej w miejscach kolizji z projektowaną infrastrukturą drogową.
Usunięcia lub zabezpieczenia drzewostanu kolidującego z projektowaną infrastrukturą drogową.
Wykonania zdjęcia warstwy humusu na obszarze wynikającym z zakresu powierzchni projektowanych elementów drogowych.
Wykonania korekt geometrycznych i wysokościowych istniejących poboczy i skarp.
Wykonania korytowania pod zaprojektowane warstwy konstrukcyjne drogi.
Wykonanie nowej konstrukcji oraz nawierzchni drogi wewnętrznej.
Wykonanie poboczy drogi wewnętrznej.
Odtworzenia zieleńców znajdujących się w granicach opracowania.
Wykonania nowego oznakowania poziomego i pionowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa w tym projekt budowlany i projekt stałej organizacji ruchu,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiar robót,
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4.1) oraz STWIORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.4 1) oraz STWIORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.Reasumując, występują wszystkie przesłanki uzasadniające unieważnienie przedmiotowego postępowania w oparciu o przepisy art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2021-12-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |