Modernizacja i rozbudowa Strefy kultury Studenckiej (dawna Stołówka) Politechniki Rzeszowskiej
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00289452
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00289452/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 13:15
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddb9dd35-2821-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00289452 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i rozbudowa Strefy kultury Studenckiej (dawna Stołówka) Politechniki Rzeszowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 7432175
1.5.8.) Numer faksu: 8651075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorzech@prz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.prz.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Uczelnia Wyższa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i rozbudowa Strefy kultury Studenckiej (dawna Stołówka) Politechniki Rzeszowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddb9dd35-2821-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00289452
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226048/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NA/P/254/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2047469,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest "Zmiana sposobu użytkowania oraz przebudowa wybranych pomieszczeń zaplecza stołówki studenckiej Politechniki Rzeszowskiej na funkcję usługowo-szkoleniowo-biurową.
ZAKRES ROBÓT OBEJMUJE :
1. Branża budowlana:
- montaż dźwigu osobowego
- roboty posadzkowe
- zabezpieczenie zbrojenia stropu nad piwnicą
- wyburzenia ścianek działowych i budowa nowych
- szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów
- ułożenie wykładzin / płytek w pomieszczeniach
- montaż paneli akustycznych
- montaż drzwi wewnętrznych, przeszkleń
2. Branża sanitarna: wymiana instalacji i urządzeń sanitarnych, wentylacja mechaniczna, klimatyzacja i odprowadzenie skroplin, instalacja sprężonego powietrza, co. i c.t.w., konsola pod centralę klimatyzacyjną, konstrukcje pod skraplacze;
3. Branża elektryczna: wymiana instalacji i osprzętu elektrycznego, oświetlenie podstawowe i awaryjne;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |