Budowa tlenowni oraz instalacji tlenowej w pawilonie „A” Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej.

SAMODZIELNE PUBLICZNE SANATORIUM GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W PONIATOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00288806
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00288806/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-29 11:57
Lokalizacja
Poniatowa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9fcf162e-30b7-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
7171548381
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00288806 z dnia 2021-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tlenowni oraz instalacji tlenowej w pawilonie „A” Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNE PUBLICZNE SANATORIUM GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W PONIATOWEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431021965

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 6

1.5.2.) Miejscowość: Poniatowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-320

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 820 47 30

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sanatoriumpg@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sanatoriumpg.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sanatoriumpg.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa tlenowni oraz instalacji tlenowej w pawilonie „A” Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fcf162e-30b7-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00288806

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003484/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa tlenowni oraz instalacji tlenowej w Pawilonie A Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00237019/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.P.S.G. i CH.P DAG. 2011. 4. 2021. PW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Budowa tlenowni oraz instalacji tlenowej w pawilonie „A” Samodzielnego Publicznego Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc w Poniatowej.
2. Szczegółowy zakres robót , technologia wykonawstwa oraz warunki odbioru zawarte są w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Przedmiar robót stanowi dokument pomocniczy do opisu przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres robót) oraz warunki ich realizacji zawiera dokumentacja załączona do specyfikacji warunków zamówienia, a w szczególności:
a) dokumentacja projektowa,
b) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
c) przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2021-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane