Zimowe utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Czernichów w sezonie zimowym 2021/2022 z podziałem na dwa rejony: Rejon I – Międzybrodzie Bialskie, Rejon II – Międzybrodzie Bialskie
GMINA CZERNICHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00307227
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-09 11:41
- Lokalizacja
- Tresna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5532508492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
2 przyznane
KRZYSZTOF PARDELAPorąbka, PL
67 500 PLNKRZYSZTOF PARDELAPorąbka, PL
67 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.