Zagospodarowanie i wyposażenie terenu istniejącego targowiska gminnego w Skrwilnie. ETAP II - Wykonanie zagospodarowania terenu Gminnego Targowiska w Skrwilnie.
GMINA SKRWILNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00289763
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00289763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-29 13:51
- Lokalizacja
- Skrwilno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2160ca7a-413b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8921453887
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00289763 z dnia 2021-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie i wyposażenie terenu istniejącego targowiska gminnego w Skrwilnie. ETAP II - Wykonanie zagospodarowania terenu Gminnego Targowiska w Skrwilnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKRWILNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866755
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rypińska 7
1.5.2.) Miejscowość: Skrwilno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-510
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@skrwilno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.skrwilno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/skrwilno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie i wyposażenie terenu istniejącego targowiska gminnego w Skrwilnie. ETAP II - Wykonanie zagospodarowania terenu Gminnego Targowiska w Skrwilnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2160ca7a-413b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00289763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000327/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie i wyposażenie terenu istniejącego targowiska gminnego w Skrwilnie. ETAP II - Wykonanie zagospodarowania terenu Gminnego Targowiska w Skrwilnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262442/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.23.2021.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i montażowych związanych z zagospodarowaniem i wyposażeniem terenu istniejącego targowiska gminnego w Skrwilnie. Inwestycja zlokalizowana będzie na działce nr 245/20, obręb Skrwilno, gmina Skrwilno, powiat rypiński, woj. kujawsko-pomorskie.
2. Ogólny zakres robót:
a) Budowa wiaty targowej - składającej się z boksów w symetrycznym układzie po 15 z każdej strony. Stoiska – boksy, będą obsługiwane z wewnątrz wiaty, z możliwością dostępu do boksów od zewnątrz w celu dostawy towaru.
b) Wykonanie infrastruktury towarzyszącej wiaty targowej:
• dojście do wiaty targowej,
• parkingi dla sprzedawców,
• wykonanie instalacji przyłącza wodociągowego oraz instalacji hydrantowej wewnętrznej.
• wykonanie instalacji elektrycznej.
c) Wykonanie instalacji oświetlenia dozorowego terenu targowiska.
• Montaż 9 słupów oświetlenia zewnętrznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213140-6 - Roboty budowlane w zakresie targowisk
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213141-3 - Roboty budowlane w zakresie targowisk zadaszonych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
| 2021-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |