budowa ogrodzenia nieruchomości - Kielce, ul. Langiewicza 41
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00290714
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00290714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-30 06:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47d7ee78-0f95-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wznoszenie ogrodzeń
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00290714 z dnia 2021-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
budowa ogrodzenia nieruchomości - Kielce, ul. Langiewicza 41
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 12-211-4001
1.5.8.) Numer faksu: 12-211-4004
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.kr@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Agencja Wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
budowa ogrodzenia nieruchomości - Kielce, ul. Langiewicza 412.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47d7ee78-0f95-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00290714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001874/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.144 Kielce ul. Langiewicza - budowa ogrodzenia nieruchomości - OR Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174930/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OK.2610.285.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 12186,31 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
budowa ogrodzenia nieruchomości - Kielce, ul. Langiewicza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Krakowie, zwana dalej Zamawiającym, działając na podstawie art. 254 pkt 2 w związku z art. 255 pkt 7 i art. 263 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm., dalej zwana Pzp), informuje, że przedmiotowe postępowaniezostajeunieważnione. Zamawiający, w dniu 14.10.2021 r. dokonał rozstrzygnięcia postępowania, w którym jako ofertę najkorzystniejszą wybrał ofertę złożoną przez Wykonawcę PHU REM-BUD BARBARA OGIEGŁO z siedzibą UL. LEOPOLDA MARKIEFKI 29/1, 40-001 KATOWICE i odrzucił ofertę złożoną przez Wykonawcę PHU Betix Krzysztof Lalewicz z siedzibą Ul. Chęcińska 16F/13, 25-020 Kielce z uwagi na niezgodność oferty z warunkami zamówienia.Zamawiający, w piśmie informującym o wyborze oferty najkorzystniejszej wskazał, że zawarcie umowy może nastąpić w terminie 5 dni od przesłania ww. informacji tj. po dniu 20.10.2021 r. Wykonawca poinformował Zamawiającego, że podpisze umowę z datą 26.10.2021 r. i zawnioskował o możliwość jej podpisania drogą korespondencyjną. W dniu następnym, tj. 27.10.2021 r. Wykonawca zawnioskował o przesunięcie terminu zawarcia umowy, a co za tym idzie, przekazanieterenu budowy, o braku możliwości podpisania umowy istawiennictwa na placu budowy. W dniu 03.11.2021 r. Wykonawcapoinformował Zamawiającego o możliwości, podpisania umowy oraz przekazania terenu robót w dniu 09.11.2021 r. We wskazanym terminie, osoba upoważniona do reprezentowania Zamawiającego zjawiła się w miejscu realizacji zamówienia. Jednakże Wykonawca nie pojawił się we wskazanym miejscu i czasie oraz nie poinformował Zamawiającego o przyczynach absencji.Powyżej wskazane okoliczności należy poczytywać jako uchylanie się od zawarcia umowy. W związku z tym, że Wykonawca, którego ofertę wybrano uchyla się od zawarcia umowy, a Zamawiający nie dysponuje innymi ofertami niepodlegającymi odrzuceniu, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13699,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16493,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16493,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |