Remont centralnego ogrzewania w Obwodzie Drogowym w Józefowie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00292466
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00292466/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-30 14:11
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3de9bbaf-2bf6-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ GRABARCZUKBOROWINA SITANIECKA 3"o", PL · lot 0
71 457,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00292466 z dnia 2021-11-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont centralnego ogrzewania w Obwodzie Drogowym w Józefowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (84) 638 6639

1.5.8.) Numer faksu: (84) 638 6639

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.zamosc@zdw.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-lublin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html,

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja drogowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont centralnego ogrzewania w Obwodzie Drogowym w Józefowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3de9bbaf-2bf6-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00292466

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002290/35/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 RDW Zamość Remont centralnego ogrzewania w OD Józefów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230667/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R8.ST.371.21.2021.z.c.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 186700,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 29979,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu robót określonych w zadaniu pod nazwą:

Remont centralnego ogrzewania w Obwodzie Drogowym w Józefowie

1. Szczegółowy zakres rzeczowy i ilości robót zostały określone w załączonym Przedmiarze robót oraz Szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Roboty należy wykonywać zgodnie z poniższymi Specyfikacjami Technicznymi :
3. Wymagania ogólne do Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla:



BRANŻA INSTALACYJNA - GAZOWA

1). ROBOTY DEMONTAŻOWE
1.1. Opróżnienie instalacji gazowej z gazu
1.2. Demontaż pieca gazowego
1.3. Demontaż zasobnika c. w. u. gazowego
1.4. Demontaż przewodów spalinowych okrągłych

2). INSTALACJA GAZOWA
2.1. Kotły grzewcze gazowe jednofunkcyjne
2.2. Regulator pogodowy
2.3. Rurociągi w instalacjach gazowych stalowe o połączeniach spawanych

3). INSTALACJA CENTRALNEGO OGRZEWANIA
3.1. Rurociągi ze stali niestopowej o połączeniach zaciskowych
3.2. Zawory przelotowe gwintowane
3.3. Kurki spustowe ze złączką do węża
3.4. Grzejniki stalowe dwupłytowe
3.5. Grzejniki stalowe łazienkowe
3.6 Urządzenie do podgrzewania wody ze zbiornikami

4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71457,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71457,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71457,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Grabarczuk usługi budowlane EFEKT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222639859

7.3.3) Ulica: Borowina Sitaniecka 3 "o"

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71457,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

2021-11-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane