„Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery”

Ochotnicza Straż Pożarna w Zdunach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00290432
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00290432/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-29 15:15
Lokalizacja
Zduny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d4f37bf-cce8-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8341515749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaOprawy oświetleniowe sufitoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyPokrywanieRoboty przy wznoszeniu rusztowańDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańRoboty izolacyjneInstalowanie okien

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00290432 z dnia 2021-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Zdunach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750066604

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zduny 101A

1.5.2.) Miejscowość: Zduny

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-440

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dominikgolis90@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugzduny.nv.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz www.bip.ugzduny.nv.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d4f37bf-cce8-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00290432

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008788/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 TERMOMODERNIZACJA BUDYNKU OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W ZDUNACH W CELU ZMNIEJSZENIA EMISJI ZANIECZYSZCZEŃ DO ATMOSFERY

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082147/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/OSPZ/04/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 297004,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zdunach.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie ocieplenia ścian zewnętrznych, fundamentowych oraz dachu, wymianę części stolarki okiennej i drzwiowej oraz bramy garażowej.
3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiącej załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261400-8 - Pokrywanie

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421132-8 - Instalowanie okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2021-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane