Budowa szybu windowego przy budynku Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich
Powiat Strzelecko-Drezdenecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00290817
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00290817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-30 08:04
- Lokalizacja
- Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db731481-4203-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5992635973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00290817 z dnia 2021-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa szybu windowego przy budynku Starostwa Powiatowego
w Strzelcach Krajeńskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Strzelecko-Drezdenecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. St. Wyszyńskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 957632380
1.5.8.) Numer faksu: 957631126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@fsd.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.fsd.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/fsd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa szybu windowego przy budynku Starostwa Powiatowegow Strzelcach Krajeńskich
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db731481-4203-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00290817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000168/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa szybu windowego przy budynku Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264952/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.272.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 568541,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa szybu windowego mającego na celu obsługę komunikacyjną przyległego budynku Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich. Głównym celem realizacji inwestycji jest zapewnienie możliwości korzystania z usług instytucji i organizacji mających swoją siedzibę w budynku, przez osoby o ograniczonej zdolności poruszania się, osoby starsze oraz niepełnosprawne.
Projektowany szyb zapewniał będzie komunikację pionową pomiędzy zewnętrzem budynku a jego 4 kondygnacjami użytkowymi, w tym kondygnacją podziemną (piwnicą).
Wymiary projektowanej kabiny windy zapewniać będą możliwość transportu osób na wózku inwalidzkim (kabina 1,4m x 1,4m) a wszelki osprzęt z nią związany spełniać będzie wytyczne dotyczące zapewnieniu dostępności dla osób niepełnosprawnych (np. wysokości osadzenia paneli sterujących, przystosowanie ich do potrzeb osób niewidzących i słabo widzących, komunikaty głosowe).
Z uwagi na lokalizację szybu windowego przy elewacji istniejącego budynku, konieczne do wykonania będą prace związane z adaptacją istniejących otworów okiennych i drzwiowych na kondygnacjach parteru oraz I i II piętra oraz ściany zewnętrznej w poziomie piwnicy na otwory przejściowe z i do windy. Zakres prac dotyczy adaptacji struktury ścian zewnętrznych budynku Starostwa oraz przearanżowania układu funkcjonalnego wnętrza strefy wejściowej i toalet na parterze, z uwzględnieniem dostosowania sanitariatu do potrzeb osób niepełnosprawnych .
Z uwagi na konieczność wykorzystania jednego z wyjść ewakuacyjnych z budynku na potrzeby obsługi szybu windowego, na poziomie parteru projektuje się sformowanie nowego wyjścia z budynku, wybudowania nowych schodów zewnętrznych oraz wydzielenia strefy hallu wejściowego jako przestrzeni obudowanego przedsionka pożarowego. Nieodzownym elementem będzie także dostosowanie budynku Starostwa do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych poprzez zatwierdzenie rozwiązań zamiennych przez KWSP (odstępstwo od przepisów techniczno-budowlanych). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ.
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będą działki nr 445/59 oraz 445/88, obręb 0017 w Strzelcach Krajeńskich, przy budynku Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich , ul. Ks. St. Wyszyńskiego 7.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44482200-4 - Hydranty gaśnicze
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 797532,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 797532,00 PLN
| 2021-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |