Roboty remontowe w budynku OKS „INNOWACJA” w Zabrzu przy ul. Jagiellońskiej 38A. Oznaczenie sprawy: IA1/B/21/29/HP
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00291495
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00291495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-30 10:54
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fbe4594-0c95-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00291495 z dnia 2021-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w budynku OKS „INNOWACJA” w Zabrzu przy ul. Jagiellońskiej 38A. Oznaczenie sprawy: IA1/B/21/29/HP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 237-13-34, 237-13-35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: IA1@polsl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.administracja.polsl.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe w budynku OKS „INNOWACJA” w Zabrzu przy ul. Jagiellońskiej 38A. Oznaczenie sprawy: IA1/B/21/29/HP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fbe4594-0c95-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00291495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000229/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.39 IA1/B/21/29 Roboty remontowe w budynku OKS „INNOWACJA” w Zabrzu przy ul. Jagiellońskiej 38A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169727/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IA1/B/21/29/HP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 213447,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są następujące roboty budowlane:
1.1. Naprawa izolacji murów budynku wraz z wykonaniem drenażu i remontem zagrzybionych ścian w podpiwniczonej części budynku:
• rozbiórka fragmentu opaski żwirowej i chodnika z kostki kamiennej,
• wykonanie wykopów w celu odkrycia istniejących fundamentów,
• oczyszczenie i zaizolowanie istniejących fundamentów,
• zasypanie wykopów, uzupełnienie opaski żwirowej i chodnika z kostki kamiennej,
• rozbiórka fragmentu posadzki w pomieszczeniu piwnicznym,
• ewentualne usunięcie uszkodzonych warstw wylewki i jej uzupełnienie, położenie nowych płytek z kamieni sztucznych o wym. 30*30 cm,
• skucie części tynków wewnętrznych,
• wykonanie nowych tynków renowacyjnych z wykonaniem wskazanych impregnacji,
• wykonanie iniekcji krystalicznej wzdłuż ścian wewnątrz budynku,
• malowanie ścian oraz sufitów,
• prace przygotowawcze, zabezpieczające, wywóz powstałych odpadów, prace porządkowe i towarzyszące.
1.2. Naprawa nawierzchni schodów zewnętrznych od strony bocznego wejścia do budynku:
• demontaż balustrad do ponownego montażu,
• rozebranie posadzek wraz z warstwami wyrównawczymi,
• wykonanie nowej posadzki z nowymi warstwami podposadzkowymi,
• montaż istniejących balustrad,
• naprawa ściany bocznej schodów,
• prace przygotowawcze, zabezpieczające, wywóz powstałych odpadów, prace porządkowe i towarzyszące.
1.3. Wymiana płyt podłogowych przy wejściu głównym do budynku:
• rozebranie posadzek wraz z warstwami wyrównawczymi,
• wykonanie nowej posadzki z nowymi warstwami podposadzkowymi,
• prace przygotowawcze, zabezpieczające, wywóz powstałych odpadów, prace porządkowe i towarzyszące.
2. Termin wykonania zamówienia: do 63 dni od dnia zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189988,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189988,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189988,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profi Serwis Katowice Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9542812940
7.3.3) Ulica: Owocowa 16
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-158
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189988,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
UWAGA! Kwota podana w pkt 4.3.) niniejszego ogłoszenia, tj.: " Wartość zamówienia: 213447,13 PLN", to kwota uwzględniająca wartość przewidywanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości 30% wartości szacunkowej zamówienia podstawowego.| 2021-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |