Dostawa aparatów usg dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00291160
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-30 09:39
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6281916916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
MIRO PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
250 000 PLNMIRO PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
250 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.