„Odbudowa zabytkowego obiektu dawnej karczmy w Uściu Gorlickim z przeznaczeniem na Centrum Informacji Turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu”
GMINA UŚCIE GORLICKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00305955
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00305955/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-08 14:49
- Lokalizacja
- Uście Gorlickie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54aab24d-349f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7382144864
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00305955 z dnia 2021-12-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Odbudowa zabytkowego obiektu dawnej karczmy w Uściu Gorlickim z przeznaczeniem na Centrum Informacji Turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UŚCIE GORLICKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892759
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 80
1.5.2.) Miejscowość: Uście Gorlickie
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-315
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183516041
1.5.8.) Numer faksu: 183516041
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usciegorlickie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usciegorlickie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Odbudowa zabytkowego obiektu dawnej karczmy w Uściu Gorlickim z przeznaczeniem na Centrum Informacji Turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54aab24d-349f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00305955
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008847/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Odbudowa zabytkowego obiektu dawnej karczmy z przeznaczeniem na Centrum Informacji Turystycznej wraz z infrastrukturą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projekt „Zapomniany świat Łemków i Rusnaków”, współfinansowany w ramach programu współpracy transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 – 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00247580/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BPŚ.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1000060,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odbudowa zabytkowego obiektu dawnej karczmy w miejscowości Uście Gorlickie na działkach nr 277/1, 277/2 i 298/18 z przeznaczeniem na Centrum Informacji Turystycznej wraz z zagospodarowaniem terenu, w tym m.in.:
2. Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Projektowany budynek biurowy – konstrukcja drewniana z bali, ławy żelbetowe, ściany z bali drewnianych, strop drewniany, konstrukcja dachu drewniana, deskowanie pełne, pokrycie blacha.
2) Parking wraz z wewnętrzną drogą dojazdową i chodnikami (obejmujący w sumie 9 miejsc),
3) Zagospodarowanie terenu otoczenia budynku – obsiew trawą,
4) Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku - 142,00 m²
5) Powierzchnia projektowanego parkingu wraz z chodnikami – 564 m2.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, stanowiąca załączniki nr 1a do 1i i 1 l do SWZ.
4. Dokumentacja techniczna zawiera specyfikację techniczną wykonania robót budowlanych, zwaną dalej „STWiORB”, projekty wykonawcze, projekty budowlane oraz przedmiary robót, który ma wyłącznie charakter pomocniczy. W przypadku rozbieżności pomiędzy zakresem robót wynikającym ze STWiORB, projektów wykonawczych i projektów budowlanych a przedmiarami robót należy przyjąć, że wiążący jest zakres wynikający ze STWiORB, projektów budowlanych i projektów wykonawczych.
5. Przedmiotowe zamówienie należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na budowę oraz pozwoleniem konserwatorskim, które stanowią odpowiednio załączniki nr 1j i nr 1k do niniejszego SWZ.
6. UWAGA:
Ściany zewnętrzne nośne z bali drewnianych gr 25 cm fazowanych - drewniane bale z drewna jodłowego fazowane gr 25 cm, powinny być wykonane ręcznie bez użycia elektronarzędzi.
Ściany wewnętrzne działowe należy wykonać bali drewnianych gr 15 cm fazowanych jodłowych - polaczenia na tzw. "jaskółczy ogon", analogicznie jak ściany zewnętrzne
Szalówka drewniana z drewna jodłowego – deski łączone w pióro-wpust, grubość 3,2 cm, kolorystyka szalówki – kolor naturalny jodły, mocowana do konstrukcji ścian z bali za pomocą gwoździ miedzianych lub ocynkowanych dł. min 50 mm., powinna być wykonana również ręcznie bez użycia elektronarzędzi.
7. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia Zamawiający (jeden budynek) nie dzieli zamówienia na części.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-12-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |