Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój
Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00291137
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00291137/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-30 09:34
- Lokalizacja
- Szczawno-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-10dce7dd-4212-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8862572767
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00291137 z dnia 2021-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza
i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718219
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Szczawno-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-310
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szczawno-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczawno-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szczawno-zdroj.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewiczai droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10dce7dd-4212-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00291137
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002468/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa , Szczawno-Zdrój
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264687/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja przedsięwzięcia budowlanego pn.: ”Przebudowa przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój” w formule „Zaprojektuj-Wybuduj”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
2.1. opracować kompleksową pełno branżową dokumentację projektową oraz uzyskać na jej podstawie niezbędne do realizacji decyzje administracyjne, w tym decyzję o pozwoleniu na budowę.
2.2. wykonać, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 2.1, roboty budowlane w zakresie przebudowy przejść dla pieszych droga nr 114688D, ul. A. Mickiewicza i droga nr 114633D ul. Lipowa, Szczawno-Zdrój.
2.3. uzyskać ostateczną decyzję administracyjną o dopuszczeniu obiektu do użytkowania lub skutecznie złożyć zawiadomienie o zakończeniu budowy, do którego nie zgłoszono sprzeciwu w drodze decyzji.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki do SWZ:
3.1. Projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 6;
3.2. Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący załącznik nr 7 ;
4. Przedmiot zamówienia zostaje podzielony na następujące etapy:
4.1. Etap I:
a) wykonanie projektu budowlanego wielobranżowego (PZT, PAB i PT - wraz z koniecznymi uzgodnieniami) – 4 egz.,
b) opracowanie projektu zmiany stałej organizacji ruchu wraz z programem sygnalizacji świetlnej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami – 4 egz.
c) przygotowanie i złożenie do organu administracji architektoniczno-budowlanej, wraz z niezbędnymi załącznikami, wniosku o pozwolenie na budowę – 2 egz.,
d) uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę,
e) wykonanie projektów wykonawczych dla wszystkich koniecznych branż – 3 egz.,
4.2. Etap II: wykonanie Robót i uzyskanie ostatecznej decyzji administracyjnej o dopuszczeniu obiektu do użytkowania lub skuteczne złożenie przez Wykonawcę i przyjęcie przez właściwy organ zawiadomienia o zakończeniu budowy, do którego nie zgłoszono sprzeciwu w drodze decyzji.
5. Przy realizacji przedmiotu umowy Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia:
5.1. warunków zawartych w Ogłoszeniu o naborze wniosków w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych na 2021r.
5.2. treści wniosku o dofinansowanie przedmiotowego zadania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych na 2021r.
6. Zadanie jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2021-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |