Przebudowa drogi gminnej nr 108014L na odcinku od km 2+549,00 do km 4+247,00 w miejscowości Zagłoba
Gmina Wilków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00292728
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00292728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-30 15:10
- Lokalizacja
- Wilków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aebf62c6-46d1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7171801762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00292728 z dnia 2021-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 108014L na odcinku od km 2+549,00 do km 4+247,00 w miejscowości Zagłoba
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020196
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilków 62A
1.5.2.) Miejscowość: Wilków
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-313
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wilkow@gminawilkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wilkow.e-biuletyn.pl/index.php?id=6
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wilkow.e-biuletyn.pl/index.php?id=801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 108014L na odcinku od km 2+549,00 do km 4+247,00 w miejscowości Zagłoba2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aebf62c6-46d1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00292728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001153/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 108014L na odcinku od km 2+549,00 do km 4+247,00 w miejscowości Zagłoba, Kłodnica gmina Wilków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00270267/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiR.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej nr 108014L na odcinku od km 2+549,00 do km 4+247,00 w miejscowości Zagłoba.
Zakres inwestycji obejmuje:
roboty przygotowawcze i pomiarowe;
Wykonanie na jezdni asfaltowej warstwy wyrównawczo-wiążącej z bet. asfaltowego
AC16W KR1/2 wg PN-EN 13108-1 szer. 5,1m 0 śr. gr. 5cm;
Wykonanie na jezdni asfaltowej warstwy ścieralnej z bet. asfaltowego AC11S KR1/2
wg PN-EN 13108-1 szer. 5,0m o gr. 4cm;
Mechaniczne ścianie istniejących zawyżonych poboczy ziemnych na szerokości 0,75m;
Wykonanie wzdłuż krawędzi jezdni asfaltowej poboczy ulepszonych kruszywem
łamanym o szer. 0,75 m;
Wykonanie nawierzchni zjazdów z kruszywa łamanego oraz nawierzchni asfaltowej;
Wykonanie nowego oznakowania pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 256 ustawy z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych Dz.U. poz. 2019 ze zm. zwanej dalej "p.z.p.", zamawiający informuje, że wskutek wprowadzenia do treści SWZ zmian-y dalsze prowadzenie postępowania będzie nieuzasadnione. W związku z tym zamawiający, zgodnie z art. 256 p.z.p., unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, mając na uwadze, że unieważnienie to następuje przed upływem terminu składania ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2021-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |