REKULTYWACJA SKŁADOWISKA ODPADÓW W MSC. ZAPUST GM. OSTRORÓG

GMINA OSTRORÓG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00293353
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00293353/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-01 09:53
Lokalizacja
Ostroróg, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cf6ee13e-f4ff-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7872079111
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rekultywacja terenuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie składowisk odpadówWyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ANGELIKA JABŁOŃSKABARUCHOWO 8A, PL · lot 0
372 072,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00293353 z dnia 2021-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REKULTYWACJA SKŁADOWISKA ODPADÓW W MSC. ZAPUST
GM. OSTRORÓG

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTRORÓG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258253

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wroniecka 14

1.5.2.) Miejscowość: Ostroróg

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-560

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 29 31 710

1.5.8.) Numer faksu: +48 61 29 31 712

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ostrorog.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrorog.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ostrorog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REKULTYWACJA SKŁADOWISKA ODPADÓW W MSC. ZAPUST
GM. OSTRORÓG

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf6ee13e-f4ff-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293353

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002257/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rekultywacja składowiska odpadów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136430/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Rekultywacja składowiska odpadów w msc. Zapust gm. Ostroróg – działka ewidencyjna nr 285/9
Główne zadania rekultywacji składowiska to:
 ukształtowanie powierzchni składowiska w sposób ograniczający infiltrację wód opadowych do złoża odpadów,
 wykonanie warstwy stabilizacyjnej oraz warstwy uszczelniającej złoże odpadów;
 wykonanie warstwy glebotwórczej;
 wysiew i nasadzenie pionierskiej roślinności rekultywacyjnej.

Szczegółowy opis zadania zawarty został w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 9 do SWZ – Przedmiarze robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112330-7 - Rekultywacja terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45222110-3 - Roboty budowlane w zakresie składowisk odpadów

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 372072,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 917269,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 372072,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "ITC" ANGELIKA JABŁOŃSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882509507

7.3.4) Miejscowość: BARUCHOWO 8A

7.3.5) Kod pocztowy: 87-821

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 372072,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane