„Przebudowa drogi na dz. nr 737, 738, 735 w Wilkowie wraz z budową wyniesionego przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowania”
Gmina Złotoryja
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00293469
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00293469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-01 10:24
- Lokalizacja
- Złotoryja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfa35c91-3be2-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6941566122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00293469 z dnia 2021-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi na dz. nr 737, 738, 735 w Wilkowie wraz z budową wyniesionego przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowania”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotoryja
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647682
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Miła 4
1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 768788700
1.5.8.) Numer faksu: 768788716
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminazlotoryja@zlotoryja.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://przetargi.zlotoryja.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi na dz. nr 737, 738, 735 w Wilkowie wraz z budową wyniesionego przejścia dla pieszych w obrębie skrzyżowania”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfa35c91-3be2-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004394/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi na dz. nr 737,738,735, 909/23 w Wilkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZK-II.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1056910,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- montaż rur osłonowych na przewód oświetlenia ulicznego oraz bednarki (bez przewodu, słupów) w zakresie objętym załączonym projekcie budowlanym (na cały zakres),- przebudowa drogi (branża drogowa) w zakresie odcinka A-C długości od 0+000 do 0+540
Zamówieniem nie jest objęta budowa chodnika, zatoki autobusowej, mijanki oraz pobocza na dz. nr 909/23
Na odcinku A-C długości od 0+000 do 0+540 należy wykonać krawężnik wystający wzdłuż jezdni,
- obsługę geodezyjną inwestycji wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej,
- organizację ruchu na czas budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 569105,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
-przebudowa drogi na odcinku A-C od 0+540 do 0+663 i ma odcinku B-D od km 0+000 do 0+107,5 wraz z budową chodnika (zgodnie z projektem)- budowa dwóch punktów oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych wraz z zasileniem z projektowanego ZK według zakresu dla przejścia dla pieszych,
- budowa wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki betonowej,
- dostawę i montaż oznakowania pionowego i poziomego według załączonych organizacji ruchu.
- obsługę geodezyjną inwestycji wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej,
- organizację ruchu na czas budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 243902,43 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożone oferty przewyższały kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 812472,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 946673,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożone oferty przewyższały kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 460870,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 627011,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |