Wywóz różnych odpadów z pustostanów, strychów, piwnic, korytarzy i terenów nieruchomości stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzanych przez ZGM, w podziale na 2 części

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00293179
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-01 08:59
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi związane z odpadamiUsuwanie i obróbka odpadówUsługi wywozu odpadówUsługi zbierania śmieciUsługi transportu odpadów

Wykonawcy

2 przyznane

PAULINA MROWIECBielsko-Biała, PL
35 610,84 PLN
PAULINA MROWIECBielsko-Biała, PL
35 610,84 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.