Zakup i dostawa śrub, nakrętek, podkładek, opasek zaciskowych, żarówek samochodowych, konektorów, bezpieczników samochodowych i uszczelniaczy do pojazdów i urządzeń
15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00293837
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-01 11:53
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8522588284
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt transportowy i części zapasowePodkładki i łączeniaPierścienie, uszczelki, opaski, uszczelnienia przyklejane i cementoweŚruby i wkrętyBezpiecznikiŻarówkiProdukty z gumyUszczelnienia gumowe
Wykonawcy
3 przyznane
JERZY OLECHPołczyn Zdrój, PL
12 112 PLNJERZY OLECHPołczyn Zdrój, PL
1799 PLNPATRYCJA ORMAŃCZYKGostyń, PL
12 112 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.