Przebudowa drogi powiatowej nr 1908 G odcinek Sianowo - Garcz poprzez wykonanie nawierzchni z płyt drogowych wielootworowych.
Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00293887
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00293887/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-01 12:03
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9629a90d-38a3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5891648543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00293887 z dnia 2021-12-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1908 G odcinek Sianowo - Garcz poprzez wykonanie nawierzchni z płyt drogowych wielootworowych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kartuski - Zarząd Dróg Powiatowych w Kartuzach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 26
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 058 6810715
1.5.8.) Numer faksu: 058 6811522
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.kartuzy.ibip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_kartuzy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi na terenie Powiatu Kartuskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1908 G odcinek Sianowo - Garcz poprzez wykonanie nawierzchni z płyt drogowych wielootworowych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9629a90d-38a3-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293887
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000037/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa drogi powiatowej nr 1908 G odcinek Sianowo - Garcz poprzez wykonanie nawierzchni z płyt drogowych wielootworowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00252012/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.4.2201.37.2021.SP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni z płyt drogowych wielootworowych przy przebudowie drogi powiatowej nr 1908 G odcinek Sianowo - Garcz wg ilości wykazanych w przedmiarze robót.
1.1. Na roboty związane z modernizacją drogi składają się:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne - koryto
- elementy ulic nawierzchnia z płyt wielootworowych i podsypka
1.2. Na wykonanie robót składają się następujące elementy opisane w specyfikacjach technicznych:
D 01.01.01. Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
D 04.01.01. Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
D 10.03.01 Tymczasowe nawierzchnie z elementów prefabrykowanych na posypce z piasku
1.3. Zakres robót obejmuje odcinek o długości 400 mb i szerokości 4,5 m: materiał uzyskany z korytowania wbudowany będzie w pobocza z pochyleniem poprzecznym 6 % ze spadkiem od krawędzi nawierzchni płyt, umożliwiając w ten sposób spływ wód opadowych
2. Rodzaje materiałów
Materiałami stosowanymi przy wykonywaniu tymczasowych nawierzchni z elementów prefabrykowanych objętych niniejszą ST, są:
- płyty drogowe żelbetowe,
- piasek na podsypkę i do zamulania spoin,
- woda.
2.1. Płyty betonowe i żelbetowe
Płyty drogowe, stosowane do wykonania tymczasowych nawierzchni powinny odpowiadać wymaganiom BN-80/6775-03/01 [2] i BN-80/6775-03/02 [3].
2.2. Do realizacji zamówienia przyjmuje się płyty drogowe żelbetowe wielootworowe - IOMB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185730,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356090,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185730,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Trzebiatowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221966361
7.3.3) Ulica: Szydliska 13
7.3.4) Miejscowość: Sulęczyno
7.3.5) Kod pocztowy: 83-320
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185730,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-12-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |