"Urządzenie dróg płytami: Zadania Nr 1: remont ul. Macieja w Koszalinie"

Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00293804
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00293804/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-01 11:44
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1247d4b7-46a8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6692385366
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO INŻYNIERYJNE SPECTRUM - TOMASZ LISOWSKI ŁUKASZ GMEREK SPÓŁKA CYWILNAKoszalin, PL · lot 0
11 375,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00293804 z dnia 2021-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Urządzenie dróg płytami: Zadania Nr 1: remont ul. Macieja w Koszalinie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Połczyńska

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Urządzenie dróg płytami: Zadania Nr 1: remont ul. Macieja w Koszalinie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1247d4b7-46a8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293804

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00269120/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane będzie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych dotychczasowemu wykonawcy polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, tj. ułożenie płyt. Zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o udzielenie zamówienia na zadanie pn.: „Urządzenie dróg płytami: Zadanie nr 1: remont ul. Macieja w Koszalinie” w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.
Ułożenie dodatkowych płyt spowoduje lepszą eksplantację drogi. Sygnały od mieszkańców ul. Macieja oraz w wizji w terenie wskazują iż korzystające z tej drogi samochody ciężarowe PGK mają problem z utrzymaniem się na wyznaczonej drodze z płyt, co powoduje rozjeżdżanie pobocza z kruszywa oraz wbudowanych płyt drogowych ażurowych. W związku z wnioskami mieszkańców oraz wizją w terenie stwierdzono konieczność wbudowania dodatkowych płyt na jednym łuku drogi w celu zapewnienia trwałości wyremontowanej drogi.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.30.2021.DSz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont nawierzchni gruntowej płytami ażurowymi w systemie pasowym (2 pasy x 1,0 m) z przerwą 0,8 m, wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie C50/30 gr. 15 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11375,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11375,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne SPECTRUM S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne SPECTRUM S.C. Tomasz Lisowski Łukasz Gmerek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692556247

7.3.3) Ulica: Zwycięstwa 109/14

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-600

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11375,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

2021-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane